Çözüldü Cesaret Pelerinini 1 adet yapmak

• Konuyu açan Konuyu açan MEKA
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 533
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

MEKA

Discord: mekaprojects
Süper Moderatör
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Merhabalar bildiginiz gibi cesaret pelerini çagırdıgınızda 20li olarak geliyor bunu 1 olarak nasıl ayarlayabilirim?

Evet denedim bu seferde cesaret pelerini 1 adet çagırınca gözükmüyor aynı şekilde ynaındaki 60ıda 0 yaptıgımda gözükmüyor ama slot kaplıyor tekrardan 60 20 yapınca envanterde gözükür oluyor

20olan kısmı 1 yapmayı deneyin.
Navicattan da aynı işlemi uygulayın.
Sonrasında /reload p çekin yada reboot atın.

Çözüm
1 yapınca istedigim şey oluyor diger itemler gibi 0 yapınca neden gözükmüyor ve oradaki 60 degeri tam olarak ne işe yarıyor?

0 yapıldığı zaman, 0 tane bir itemi çağırmaya çalışıyorsunuz çünkü, o yüzden olabilir sanırım. Emin değilim..Bu durum itemden iteme farklılık gösteriyor olabilir.
60'ın da ne anlama geldiğini bilmiyorum açıkcası :)

@Trashy sizin sorduğunuz soru olduğundan dolayı şuan için kapatmıyorum. Sadece başlığı çözüldü olarak işaretliyorum. 60 sayısının ne işe yaradığını bende merak ettim. :)

Kaynak kodlarını taradım onun için ama pek bir şey bulamadım. Genelde value0 kısmına verilen değerler şunlar oluyor;
Affect tipi, time, skill id, item type vs