Çözüldü Cannot load image (filename: D:/Ymir Work/UI/Cursor/cursor_hvsize.sub

• Konuyu açan Konuyu açan bckntr
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 22
  • Gösterim Gösterim 228
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin herkese, çok saçma bir hata ile karşınızdayım oyuna giriyordum ve çıkıp tekrar girince packlar kendini bozdu çok saçma şekilde tekrar kapatıyorum yedek kullanıyorum ama yine aynı

0626 15:14:00238 :: Cannot load image (filename: D:/Ymir Work/UI/Cursor/cursor_hvsize.sub)
0626 15:14:00238 ::

0626 15:14:00243 :: Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/pattern/Board_Corner_RightBottom.tga)

bahsettiği yol doğru bahsettiği yolda istediği dosya da var ama hala vermeye devam edip oyunu açtırmıyor.

(filename: D:/Ymir Work/UI/Cursor/cursor_hvsize.sub syserr verdiği alandaki dosyaları hep küçük harfle yazın hocam hem dosya isimlerini hem kodda çektiği yerdeki daha önce bir modelde benzerini yaşamıştım her şeyi küçük harfe çekince düzelmişti​

PackMakerLite ile paketlemeden önce PackMakerLite.json'u açın

"force_filename_lowercase": false, olanı true yaparsan küçük yazar örneğin
localeInfo yu localeinfo haline çevirip kapatır.
diğer dosyalarada aynı işlemi uyguluyor diye biliyorum.

@hasanmacit tarafından packmakerlite kurup kilitleme sistemini değiştirince sorun çözüldü herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.