Çözüldü Bu nasıl olabiliyor?

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 368
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

TheAdmin33

Ah, bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
konu şu ;
benim hobi olarak geliştirdiğim filesin pack dosyaları

dün bir kaç küçük eklenti ekleyip herşeyi kontrol edip sorun olmadığını görüp oyunu , sanal makinayı kapatıp bilgisayarıda kapattım .
sonrasın da bilgisayarı açtığımda pack dosyamın içindeki .py uzantılı dosyalara yapmış olduğum eklemelerin birçoğunun silinmiş olduğunu fark ettim çok önceden eklediklerim, yeni eklediklerim birçoğu silinmiş aynı dosya içerisinde bazıları silinmiş bazıları silinmemiş bu nasıl olabiliyor, başına daha önce bişey gelen oldumu?

Çözüm
bu sorunun sebebini buldum. eğer epack32 de herhangi bir dosya seçmeden Encrypt butonuna basarsanız isimsiz bir dosya oluşturup kapatıyor bu dosyanın içinede kafasına göre dosyalar atıyor. Bu şuna sebep oluyor; resmen yedek tutuyor ve siz dosyalarınızda değişiklik yaptıktan sonra bu isimsiz dosyayı Decrypt butonuna basarak açarsanız direkt içinde barındırdığı eski yedekleri yüklüyor.
notepad ile düzenlediysen ve kaydettiğin dosyaların kopyalama seçeneğini açtıysan yedekleri mevcuttur.

bu sorunun sebebini buldum. eğer epack32 de herhangi bir dosya seçmeden Encrypt butonuna basarsanız isimsiz bir dosya oluşturup kapatıyor bu dosyanın içinede kafasına göre dosyalar atıyor. Bu şuna sebep oluyor; resmen yedek tutuyor ve siz dosyalarınızda değişiklik yaptıktan sonra bu isimsiz dosyayı Decrypt butonuna basarak açarsanız direkt içinde barındırdığı eski yedekleri yüklüyor.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.