Yardım Bir Serverin Site Temasını Cekip Kullanmak!

• Konuyu açan Konuyu açan Afraz
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 460
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bir serverin temasını cekip kullanmayı özelden anlatıcak yada buradan varmıdır? ( HTTRack ile cektim fakat devamını getiremiyorum , wmcp panel uyarlama php yapma gibi gibi )

Öyle kolay kolay anlatılacak bir durum değil, php html css bilgin olması gerekiyor. Bunun yerine hazır ücretsiz tema/lar kullanabilirsin.

Öyle kolay kolay anlatılacak bir durum değil, php html css bilgin olması gerekiyor. Bunun yerine hazır ücretsiz tema/lar kullanabilirsin.
Hazır paylaşılan bir tema var fakat 1-1 değil neredeyse , 0 dan kodlama 1-1 olan başka bir siteden cektim fakat onuda nasıl entegre edilir bilmiyorum :D

Edit ;

Cok absürt gelicek fakat anlatmak ile uğraşılmayacak kadar sıkıntılı bir iş ise cekip wmcp uyarlıyıp özelden atabilme ihtimaliniz varmı? Site linki veya cekilmiş dosyaları atabilirim :D Birde HTML olan dosyaları php'ye geçirmek ne anlama geliyor html olarak kullansak ney kullanmasak ney?

Son düzenleme:
Cok absürt gelicek fakat anlatmak ile uğraşılmayacak kadar sıkıntılı bir iş ise cekip wmcp uyarlıyıp özelden atabilme ihtimaliniz varmı? Site linki veya cekilmiş dosyaları atabilirim :D Birde HTML olan dosyaları php'ye geçirmek ne anlama geliyor html olarak kullansak ney kullanmasak ney?
Html, sadece bir şablondur. Hiçbir işlevi olmayan, sadece tasarımdan ibarettir. Php, o şablona işlev kazandırmak için var. Örneğin hesap kayıt, giriş gibi veritabanlı işlemler, html de kullanılamaz.