Çözüldü Bazı Korece Yazılar

• Konuyu açan Konuyu açan cosion
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 452
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cosion

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Forumdan kraizy source indirdim, serveri türkçe yaptım ama bazı yerler hala korece duruyor örneğin olmayan bir gm komutu sallıyorum /asdasdas yaptığımda bu şekilde
1.png
yazı çıkıyor, ek olarak karakter değiştirdiğimde de böyle yazılar var. Sebebi ne olabilir ?
2.png

karakter değiştirirken, çıkış atarken bu şekilde yazıyor

Çözüm
Server kısmındaki locale_game.txt metin belgesine, hangi chde hatayı aldıysanız onun syserr dosyasından korecesini alıp ekleyiniz. altına da Türkçesini ekleyiniz. Sorununuz çözülecektir.

Örnek vermek gerekirse ;

"Syserrden aldığınız Korece yazılar."
"Korece yazıların yerine geçecek metin çevirisi."
Server kısmındaki locale_game.txt metin belgesine, hangi chde hatayı aldıysanız onun syserr dosyasından korecesini alıp ekleyiniz. altına da Türkçesini ekleyiniz. Sorununuz çözülecektir.

Örnek vermek gerekirse ;

Çözüm

Örnek vermek gerekirse ;

syserrdeki text hangi formatta olması lazım ? Ansii mi, direkt aaçınca sadece kare olarak çıktı o text

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.