Bayram Şekeri Niyetine - Owsap Client Loading Performance

razu v5 de engel olacak ne olabilirki engel çıkartıcak bir fix olsa başka birşeydede engel olurdu sende sorunsuz çalışan bir dosya varsa değişecek dosyaları düzenlenmiş hallerini atarsan karşılaştıralım
dosyalar sorunsuz çalıştıktan sonra anlatımı hazırladım zaten. engel olacak ne var bilmiyorum. soru cevap kısmına konu aç uğraşsın millet. belki uyarlanması gereken bir yer var bilemiyorum. senin nasıl eklediğini de bilemiyorum. belki hata alıp bir yeri sildin.

diğer foruma paylaşan arkadaş buradaysa sülalesine selam olsun. ismime kadar değiştirdiği için bu saatten sonra yapacağım tüm paylaşımlar forumda geliştirici rankı olan kişilere olacaktır.​
Sıkmayın canınızı, 2011'den beri forumlarla uğraşıyorum böyle insanlar hep denk geliyor. Önümüzdeki süreçte benzer sıkıntıların yaşanmaması için içerik üreticilerine özel içerik için rank muafiyetini devredışı bırakma imkanı sağlayacağız. O zamana kadar rank muafiyetinde değişiklik yapıldı.
Detaylar için;
Özel İçerikler!

Ayrıca paylaşımı herkese açtığınız için teşekkür ederim. Şunu da unutmamak gerek hangi rank olursa olsun illa bunu yapacak çıkacaktı. MT üye arasından da geliştirici arasından da

Sıkmayın canınızı, 2011'den beri forumlarla uğraşıyorum böyle insanlar hep denk geliyor. Önümüzdeki süreçte benzer sıkıntıların yaşanmaması için içerik üreticilerine özel içerik için rank muafiyetini devredışı bırakma imkanı sağlayacağız. O zamana kadar rank muafiyetinde değişiklik yapıldı.
Detaylar için;
Özel İçerikler!

Ayrıca paylaşımı herkese açtığınız için teşekkür ederim
herkese açmamıştım da sen böyle yorum atınca ben paylaşımı beğenen herkese açtım. bu konu için premium üyelik alan arkadaşlara geçmiş olsun. özellikle söylemiştim zaten özelden kimseye atmayın diye. 50 tl çok bir şey değil zaten ama olsun insanın zoruna gidiyordur yine de... dediğim gibi bir dahaki paylaşımlarımın hepsi 1 satır kod bile paylaşsam geliştirici rankı olan kişilere olacaktır.

herkese açmamıştım da sen böyle yorum atınca ben paylaşımı beğenen herkese açtım. bu konu için premium üyelik alan arkadaşlara geçmiş olsun. özellikle söylemiştim zaten özelden kimseye atmayın diye. 50 tl çok bir şey değil zaten ama olsun insanın zoruna gidiyordur yine de... dediğim gibi bir dahaki paylaşımlarımın hepsi 1 satır kod bile paylaşsam geliştirici rankı olan kişilere olacaktır.
İçerik üreticileri kendi içerikleri için sağladığımız araçları kullanmakta özgürdür. Yönetim olarak buna karışmıyoruz zaten

Detaylar için;
Özel İçerikler!

Ayrıca paylaşımı herkese açtığınız için teşekkür ederim. Şunu da unutmamak gerek hangi rank olursa olsun illa bunu yapacak çıkacaktı. MT üye arasından da geliştirici arasından da
Öncelikle geçmiş olsun @hasanmacit 'im bunun önüne elbette geçemezsin. İllaki aradan çıkanlar olur. Koyduğun kural dışına çıkmak istiycekler. Bu sadece forumda değil, her yerde karşılaşırsın. Elbette emeğin olduğu için kızmakta haklısın. Ama rank olarak düzenlemeler bence hiç hoş olmadı. Açıkcası premium almamdaki amaç zaten her konuyu rahat şekilde görebilmek. Her ne kadar şu aralar forumda aktif olamasamda Aralıksız premium almaya başlayanlardanım. Siz daha iyi bilirsiniz tabi, sadece naçizane fikrimi söylemek istedim.
Konuyla alakası yok yazımın o yüzden kusura bakma biraz konunu kirletmiş olacam.
Paylaşım için teşekkürler. Ellerine sağlık. Geçmiş bayramınız mübarek olsun. 😇