Çözüldü başlık giyince görünmüyor hatası

• Konuyu açan Konuyu açan cankoy35
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 290
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

cankoy35

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
kostumde sıkıntı yok fakat başlığı giyince tık yok görünmüyor nasıl çözebilrim denedim denedim olmadı çıldırdım en sonunda yazayım dedim. buda ayrı dertim

Çözüm
1.Çözüm Önerisi: Eğerki başlığı taktıgında saç kısmı kayboluyor gözükmüyor veya model kayboluyor ise uygula.

Böyle bir sorunda büyük ihtimal ile model giymiş oldugun gr2 yi belirtmiş oldugum konumda bulamıyor..
Msm dosyasında SpecialPath "d:/ymir Work/pc/yenihanmt2kostumler/set60/" bölümünde belirtilen konumu konrol et ve o konumda gr2 uzantılı dosyanın oldugundan emin ol... sorunun çözülür..

2.Çözüm Önerisi: Eğerki başlıgı taktıgında modelde saç üzerinde herhangi kaybolma gözükmeme gibi bi sorun olmuyorsa yani giymeden önceki hali gibi kalıyorsa karakter bunu uygula..

item protonu excel ile dogru bir şekilde aç
örnek video excel ile nasıl açıcagına dair

sonrasında VALULE3 kısmına valule3 bölümü...
1.Çözüm Önerisi: Eğerki başlığı taktıgında saç kısmı kayboluyor gözükmüyor veya model kayboluyor ise uygula.

Böyle bir sorunda büyük ihtimal ile model giymiş oldugun gr2 yi belirtmiş oldugum konumda bulamıyor..
Msm dosyasında SpecialPath "d:/ymir Work/pc/yenihanmt2kostumler/set60/" bölümünde belirtilen konumu konrol et ve o konumda gr2 uzantılı dosyanın oldugundan emin ol... sorunun çözülür..

2.Çözüm Önerisi: Eğerki başlıgı taktıgında modelde saç üzerinde herhangi kaybolma gözükmeme gibi bi sorun olmuyorsa yani giymeden önceki hali gibi kalıyorsa karakter bunu uygula..

item protonu excel ile dogru bir şekilde aç
örnek video excel ile nasıl açıcagına dair

sonrasında VALULE3 kısmına valule3 bölümü arasında olmayan bir rakam ata..
istersen 1062 atayabilirsin.. ardından kaydet ve çık..

ardından msm dosyalarında aynı modelin HairIndex kısmına HairIndex 1062 yaz kkaydet çık

mysql 5.6 kullanıyorsan
ardından item names ve item proto wincsp ile usr/game/db/ kısmına at önce eskileride sil.. atılımı gerçekleştirince sağ tık özellikler de izinler kısmını 0777 yap 2 dosyanında sonra mysql veritabanlı işlem yapmış olursun ve reboot atman gerekir reboot at kontrol et..
tabi locale_tr packının içerisinede item protonu kapatıp atmayı unutma ve msmler içinde root kısmını kapatmayı unutma..
sonrasında reboot at .. olmaz ise tekrardan 1062 şeklinde farklı rakamlar dene msm HairIndex kısmındaki rakam ve valule3 kısmındaki rakam aynı olacak unutma.. bu rakamı degiştir düzelir. çakışma olabilir. veya çitf tek atamış olablirsin rakamı..

NOT: Bu işlemleri yaparken yedeğini almayı unutma olası bir durum için..Bu işlemlerden sonra ch açılmaz ise item protoyu excel ile dogru açıp kapatıgından emin ol ve wincsp üzerindeki ve locale tr içerisindekilerin aynı oldugundan..

Çözüm