İlgi Eksikliği: Avatar Çerçevesi

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 41
  • Gösterim Gösterim 1K
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Daha önce dediğimde de mantıklı falan demişti sonra ses çıkmamıştı yine aynısı olacak gibi ya hayırlısı.
İnşallah olmaz. Sanırım tasarım olmadığı için bekliyo örnek tamamlasak bi kaç tane görünce ekleyelim der.
Ben grafiker değilim ama yinede yapay zeka felan çözmeye çalışıcam. Bildiğim grafiker sizler varsınız, umarım forum hayrına çalışma yaparsınız. 😂😂

@Mavi Ruh
@Whiterose

İnşallah olmaz. Sanırım tasarım olmadığı için bekliyo örnek tamamlasak bi kaç tane görünce ekleyelim der.
Ben grafiker değilim ama yinede yapay zeka felan çözmeye çalışıcam. Bildiğim grafiker sizler varsınız, umarım forum hayrına çalışma yaparsınız. 😂😂

@Mavi Ruh
@Whiterose
@MEKA

mevcut rankları tasarlayan adamı da unutmayın

Kare tasarımın yanında daire tasarımda gerekli. Eskiden avatarlar daireydi. Mevcut temada kareye geçtik. Ancak gelecekte daireye dönmeyeceğiz diye bir şey yok

Adminimiz çok sessiz duruyor. Sanki leen amaann kim uğraşçak şimdi. Kafama yatmadı zaten diyip iptal edicek gibi . 😂😂😂
Whistle vs XF Syntax 😅

Yarışma yapılırsa bende katılayım çok uzun süredir photoshopla içli dışlı olmuyorduk bir değişiklik olmuş olur :flag:

Yarışma yapılırsa bende katılayım çok uzun süredir photoshopla içli dışlı olmuyorduk bir değişiklik olmuş olur :flag:
Valla çok güzel olur. Hem bi değişiklik olur. İlistrator videolarına bakıyorum şimdiden çerçeve için photoshopda kullanırız. 😄😂

Merhaba @TheAdmin33,

İsteğiniz için yönetim ekibi ile ortak aldığımız kararda bir yarışma düzenlenmesidir. İlgili konuyu açtığımızda bu konu altından da paylaşacağız.

İyi forumlar.

Kare tasarımın yanında daire tasarımda gerekli. Eskiden avatarlar daireydi. Mevcut temada kareye geçtik. Ancak gelecekte daireye dönmeyeceğiz diye bir şey yok

Whistle vs XF Syntax 😅
Sade bir çerçeve tasarladım Çerçevenin ortadaki yuvarlak ve üstteki şekil koordinatlarına fazla takılmayın sadece fikir amaçlı tasarladım. Çevrimiçi modülü boş kalıcak şekilde Çevrimiçi olup olmayan arkadaşlar daha net anlaşılır bu şekilde.
Avatarlarıda profillere seçenek halinde ekleyebilirseniz isteyen kare isteyen daire kullanır.. buna göre çerçevelerde düzenlendiği taktirde sırıtmaz aksine hoş ve farklı durur.

cercev.png

Merhaba @TheAdmin33,

İsteğiniz için yönetim ekibi ile ortak aldığımız kararda bir yarışma düzenlenmesidir. İlgili konuyu açtığımızda bu konu altından da paylaşacağız.

İyi forumlar.
Yarışmayı başlatmadan önce forum da avatar çerçevesinin standartlarının belirlenmesi için bir konu açarsanız daha iyi olabilir.

Sade bir çerçeve tasarladım Çerçevenin ortadaki yuvarlak ve üstteki şekil koordinatlarına fazla takılmayın sadece fikir amaçlı tasarladım. Çevrimiçi modülü boş kalıcak şekilde Çevrimiçi olup olmayan arkadaşlar daha net anlaşılır bu şekilde.
Avatarlarıda profillere seçenek halinde ekleyebilirseniz isteyen kare isteyen daire kullanır.. buna göre çerçevelerde düzenlendiği taktirde sırıtmaz aksine hoş ve farklı durur.

17182 eklentisini görüntüle
Aynı tasarımın hem kare hemde daire formatı olacak. İleride tema değişikliği sırasında daireye geçersek mevcut tasarımların kullanımının devamı sağlanmalı. Çevrimiçi durumunu düşünmeye gerek yok. Onu css ile en yükseke alırım. Tasarımlarda çevrimiçi göstergesini görmezden gelin

Aynı tasarımın hem kare hemde daire formatı olacak. İleride tema değişikliği sırasında daireye geçersek mevcut tasarımların kullanımının devamı sağlanmalı. Çevrimiçi durumunu düşünmeye gerek yok. Onu css ile en yükseke alırım.
Tasarım işi kolay. herkes kendi becerilerini kullanarak , kaliteli tasarım çıkarsa takım halinde , yuvarlak ve kare biçiminde fazlasıyla tasarım çıkar ortaya. ben 2 adet kare çıkarttım şuan. fakat yuvarlak tasarım için bize örnek olarak yuvarlak bir boyut verin onun üzerine çerçeveyi yerleştirelim diğer türlü boyutlar arasında karışıklık olur ve işin içinden çıkamayız.

Tasarım işi kolay herkes kendi becerilerini kullanarak kaliteli tasarım çıkarsa takım halinde yuvarlak ve kare biçiminde fazlasıyla tasarım çıkar ortaya ben 2 adet kare çıkarttım şuan fakat yuvarlak tasarım için bize örnek olarak yuvarlak bir boyut verin onun üzerine çerçeveyi yerleştirelim diğer türlü boyutlar arasında karışıklık olur ve işin içinden çıkamayız.
Önceki kullandığımız temayı aktif ediyorum. Daire tasarımı için testleri yapabilirsiniz

• Muhteşem
Tepkiler: MCB
Avatar çerçevesi tasarlıyacak arkadaşlar yarışma bitiyor tasarımlarınızı paylaşsanız iyi olur.

sanırım tasarım paylaşan olmayacak :confused: yine de güzel öneriydi forumda olsa güzel olurdu 🥲.

sanırım tasarım paylaşan olmayacak :confused: yine de güzel öneriydi forumda olsa güzel olurdu 🥲.
Güzel gözükürdü ancak stabilite daha önemli bence. Eklediğimiz her şey site performansını etkiliyor. Yarışmaya katılan vardı katılanlara ödüllerini vereceğiz. Sonuçta emekleri var. Belki gelecekte bu konuyu gündeme alırız tekrardan. Şu aşamada geliştirme takvimi yoğun 🥹

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.