İlgi Eksikliği: Avatar Çerçevesi

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 41
  • Gösterim Gösterim 1K
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

TheAdmin33

Geliştirme günlüğü olmayan adam
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Oyunlarda avatar çerçevesi oluyor ya foruma da öyle bir şey gelir mi, gelse nasıl olur acaba :unsure:

Daha önce @Whistle ye bahsetmiştim mantıklı demişti.

9vllk64.png

Eğer çerçeve tasarlayan birileri çıkarsa sitemize özel bende bunla ilgili yazılım altyapısını kurarım. Avatar boyutları zamanla değişebileceği göz önünde bulundurursak illustrator (vektör) çizimleri gerekli.

Eğer çerçeve tasarlayan birileri çıkarsa sitemize özel bende bunla ilgili yazılım altyapısını kurarım. Avatar boyutları zamanla değişebileceği göz önünde bulundurursak illustrator çizimleri gerekli.
daha önceden rank tasarımı için yarışma yapılmış onun gibi bir yarışma daha yapılabilir.

Bence farkı çerçeveler parayla satılsın 3 5 tane de ücretsiz koyarsa adminler tatlı olur, foruma katkımız olsun

Oyunlarda kostüm satıyorlar ya forumda da avatar çerçevesi marketi kurup içerisine bir sürü çerçeve koyup 1 aylık süresi olacak şekilde satıp gelir elde edebilsiniz. Aylık yarışma sistemi geldiğinde de aylık birinciler için özel, parayla satılmayan çerçeveler verilebilir, yetkili kişiler için özel çerçeveler, ranklar için çerçeveler eklenebilir.

Oyunlarda kostüm satıyorlar ya forumda da avatar çerçevesi marketi kurup içerisine bir sürü çerçeve koyup 1 aylık süresi olacak şekilde satıp gelir elde edebilsiniz. Aylık yarışma sistemi geldiğinde de aylık birinciler için özel, parayla satılmayan çerçeveler verilebilir, yetkili kişiler için özel çerçeveler, ranklar için çerçeveler eklenebilir.
1 aylık değil de süresiz daha iyi, sene sonu forumun en'leri gibi etkşnlikleede de sezonsal satılmayan ödül çerçeveleri verilebilir.

Profilde ödül puanları var. Güzel olanlar para ile satılabilir standart çerçeveler ise ödül puanları ile alınabilir şeklinde olsa daha iyi bence.

Adminimiz çok sessiz duruyor. Sanki leen amaann kim uğraşçak şimdi. Kafama yatmadı zaten diyip iptal edicek gibi . 😂😂😂
Daha önce dediğimde de mantıklı falan demişti sonra ses çıkmamıştı yine aynısı olacak gibi ya hayırlısı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.