Yatay postbit sorunsalı

Redix

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Lütfen dönelim dikey e :D dikey candır dikey elzemdir yatay ne ya :D

Bende ayarlardan nasıl değiştiririm diye arıyorum son 10 dkdır :ROFLMAO: En azından seçim üyeye bırakılabilir, isteyen dikey isteyen yatay kullansa daha iyi olur benimde gözüme çok kötü geldi.

Bence tam tersi, çok güzel olmuş çok beğendim

Yatay olması her ekran boyutunda aynı tasarım dilini koruyabilmeye olanak sağlıyor. Tam ekran pencerede de, yarım ekran pencerede de, mobilde de tablette de aynı tasarım korunabiliyor. Bence hem çok akıllıca hem de estetik olarak güzel.

Bence eski hali 1000 kat daha iyiydi.

Şu kararlar alınmadan önce keşke kullanıcılara da sorulsa. Hiç yoktan usta üyelerin oy kullanabildiği anket sistemi falan olsa. @Whistle

Şu an test aşamasındadır. Henüz kalıcı bir düzenleme değil. Test süreci bittikten sonra üyelerimize dikey veya yatay gösterim için ayar ekleyebilirim. 12 senedir dikey kullandık sitemizde. Benim içinde köklü bi yenilik :)

Şu an test aşamasındadır. Henüz kalıcı bir düzenleme değil. Test süreci bittikten sonra üyelerimize dikey veya yatay gösterim için ayar ekleyebilirim. 12 senedir dikey kullandık sitemizde. Benim içinde köklü bi yenilik :)
Kullanıcılar kendilerine uygun olanı seçebilirse güzel bir özellik tabii, yılların getirdiği alışkanlığı değiştirmek çok zor. :LOL:

Kullanıcılar kendilerine uygun olanı seçebilirse güzel bir özellik tabii, yılların getirdiği alışkanlığı değiştirmek çok zor. :LOL:
Bence sizi 2 hafta zorlasam alışırdınız. 🤣

Hatta ilginç bir anımı anlatayım. Henüz sitemizin kullandığı yazılım yeni çıkmıştı. O dönem çoğu forum siteleri vb kullanırdı. Fakat vbseo dur şudur budur. XF’ye nazaran daha hantaldı. Henüz vb4 sürümü vardı.

O dönem xf geçiş yapma kararı vermiştim. Sitemiz bu kadar aktif değildi, yönetim ekibimizde de fazla kişi yoktu. Ekibimizden ve üyelerimizden çok fazla eleştiri geldi. Çünkü forum denilince o dönem akla vb veya mybb gelirdi.

Geçtikten bir süre sonra alışıldı ve sonraki yıllarda birçok site de geçiş yaptı. Alışkanlıklarımız bize bazı değişiklikleri yapma konusunda önümüzde engel oluyor. Ancak MMO Tutkunları yayın hayatı boyunca değişim konusunda katı davranmıştır. Bu politika gelecek içinde geçerlidir.

Postbiti eski haline getirdim. Ancak yatak postpit sayesinde içeriğe daha fazla alan kalıyordu ve kullanıcı bilgileri daha derli duruyordu. Çok fazla rankı olan üyelerin yazdığı tek satırlık yorumlarda çok fazla ekran alanı kaplamıyordu vs.

Geri