UsProject 98-99 Wslik Files

tc1322

MT Üye
MT Üye
Link yine gitmiş burada dursun.
Arvis2 bu filesin devamı galiba bilmiyorum. Tatlı sistemler mevcut, iyi kullanımlar.
+Link bana ait değil silinirse yazın uploadlarım

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

da8e3e0b00c8cae6bde4203f6924177d.jpg

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Sonunda giriş yapabildim; kodlarını henüz inceleyemedim dosyaların fakat oyun yapısı, eklenen kostümler vs gayet hoş ve stil zevki olan biri tarafından yapılmış. Çok potansiyeli olduğunu düşünüyorum vslik açısından. Bakalım bilerek bırakılan leak vs var mı onu kontrol etmekte ilk önceliğim çünkü bedava peynir bildiğiniz üzere fare kapanında olur.

sonunda giriş yapabildim; kodlarını henüz inceleyemedim dosyaların fakat oyun yapısı, eklenen kostümler vs gayet hoş ve stil zevki olan biri tarafından yapılmış çok potansiyeli olduğunu düşünüyorum vslik açısından, bakalım bilerek bırakılan leak vs var mı onu kontrol etmekte ilk önceliğim çünkü bedava peynir bildiğiniz üzere fare kapanında olur.
Diğer forumdan bulup indirmiştim. Kurarken 127.0.0.1 hatası vs veriyordu. localhost olarak değiştirdim bu sefer de /tmp/mysql.sock hatası veriyordu. Nasıl çözdün? BSD ve MySQL sürümün kaç acaba?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Diğer forumdan bulup indirmiştim. Kurarken 127.0.0.1 hatası vs veriyordu. localhost olarak değiştirdim bu sefer de /tmp/mysql.sock hatası veriyordu. Nasıl çözdün? BSD ve MySQL sürümün kaç acaba?
Putty açılır cd var/db/mysql/player/ yazılır ardından rm -rf guild_color.ibd yazılır

ardından cd /var/db/mysql kısmına gelin err. pid adlı dosyaları silin ardından putty girip
rm -rf /tmp/mysql.sock
rm -rf /var/lib/mysql/mysql.sock

sonra reboot

bsd olarak da bunu kullandım: mysql 5.6

Sonunda giriş yapabildim; kodlarını henüz inceleyemedim dosyaların fakat oyun yapısı, eklenen kostümler vs gayet hoş ve stil zevki olan biri tarafından yapılmış. Çok potansiyeli olduğunu düşünüyorum vslik açısından. Bakalım bilerek bırakılan leak vs var mı onu kontrol etmekte ilk önceliğim çünkü bedava peynir bildiğiniz üzere fare kapanında olur.
leak bug açık vs varmı bakabildinizmi ?

İsim niye enaisypex :D şu koca resimde bir tek ona takıldı gözlerim
loglara baktığımda 2020 ve 2023 olarak Leqendy isimleri var hangi filesten gelişme bu files bilen varmı 😂

karakter yaratamazsın hataası var nasıl çözülür bilen var mı
bende öyle birşey yok mysql taraflı hatalıdır ama çözümü için navicattan player tablosuna sağ tık yap design table yap oradaki en sonda tablo var tik işaretli en baştaki id dışında hepsinin tikini kaldır olmassa hepsini tik işaretle sonra başka filese bakarak tiklersin

Geri