Yardım Zırh ve Silaha 4.slot aktif etmek

• Konuyu açan Konuyu açan texas1343
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 158
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Merhaba,
Öncelikle böyle durumlarda syserleri kontrol etmekte fayda var. Belki bir yerde hatalı işlem yaptınız. Ya da eksik bir yer var. Bunu öğrenmenin yoluda öncelikle syserleri kontrol etmek. Eğer syserlerde herhangi bir hata yoksa o zaman debug modla clienti derleyip orada çıkan komut istemcide hata çıkacakmı ona bakmak. 3.olarakta sysloglara bakmak belki orada hata vermiş olabilir.

herşeyi yaptım sıkıntı olmadı ama bu depo item kayboluyor aralıksız yemek molaları hariç 5den beri bunla uğraşıyorum ClientManager.cpp fixleri atıyorum gine kayboluyor
Aşağıdaki dosyadan ENABLE_EXTRA_SOCKET_SYSTEM defineyi sökerek filesine ekle uitooltip'de bırakıyorum uygun yerleri karşılaştırıp ekle socket ile alakalı olan zaten 3 sayısı ya 4 olur ya 5 ona göre bakarsın

ayrıca malum sitede depo bugu fixi var konu
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

Son düzenleme:
az önce ClientManager.cpp ile bir değişiklik yaptım kafam o kadar karıştı ki ne değişikliği yaptığım aklıma gelmiyor ama şuan depoda gözüküyor sizin attığınız rarları da söküp bakıcam tşk ederim ilgilendiğin için <3