İstek Zıplama ve Yüzme Animasyon GR2 dosyaları Arıyorum

• Konuyu açan Konuyu açan Tengrist
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 11
  • Gösterim Gösterim 231
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar elinde olan var mı bu heavenly hope un pack tarafı yok kendi elimizle yapalım

Bahsettiğin dosyalar bir zamanlar 7500$ fiyata satılıyordu, ben de aramıştım ama bulamamıştım. Şimdilik üzerinde uzun süre uğraşamayacağım için sadece erkek savaşçı için yüzme ve zıplama animasyonlarını hazırladım, ancak oyuna uyarlaması zahmetli olabilir. Oyun içinde test etmedim, bu yüzden oyunda nasıl görüneceği konusunda bir fikrim yok.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

Bahsettiğin dosyalar bir zamanlar 7500$ dolara satılıyordu, ben de aramıştım ama bulamamıştım. Şimdi üzerinde uzun süre uğraşamayacağım için sadece erkek savaşçı için yüzme ve zıplama animasyonlarını hazırladım, ancak oyuna uyarlaması zahmetli olabilir. Oyun içinde test etmedim, bu yüzden oyunda nasıl görüneceği konusunda bir fikrim yok.

7500 çok yüksekmiş hocam full sisteme mi dediler?

Paylaşılanı daha sökmedim fakat pack tarafı bi şekilde halledilir gibi duruyor

Çok teşekkğr ederim savaşçı için

7500 çok yüksekmiş hocam full sisteme mi dediler?

Paylaşılanı daha sökmedim fakat pack tarafı bi şekilde halledilir gibi duruyor

Çok teşekkğr ederim savaşçı için
Yanlış hatırlamıyorsam full hali içindi, ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemiyorum tabi. Ben sadece satış konusunu görmüştüm.

paylaşılan hali full şekilde burada mevcut

Alıntılarda özel içerikler gözükmez.
Hope filesinde zamanında garip bir sürü olay vardı. şimşek çakması yağmur yağması uçma yüzme sesler vs gibi bir çok deneysel hoş şeyler vardı böyle birşey istendiğini görünce garip şekilde mutlu oldum :D yüzme uçma gibi videoları merak edenler için youtube kanalını bırakayım.

Hope filesinde zamanında garip bir sürü olay vardı. şimşek çakması yağmur yağması uçma yüzme sesler vs gibi bir çok deneysel hoş şeyler vardı böyle birşey istendiğini görünce garip şekilde mutlu oldum :D yüzme uçma gibi videoları merak edenler için youtube kanalını bırakayım.
şimşek yağmur yağması hoşta yüzme uçma vb saçma geldi :D

Bahsettiğin dosyalar bir zamanlar 7500$ fiyata satılıyordu, ben de aramıştım ama bulamamıştım. Şimdilik üzerinde uzun süre uğraşamayacağım için sadece erkek savaşçı için yüzme ve zıplama animasyonlarını hazırladım, ancak oyuna uyarlaması zahmetli olabilir. Oyun içinde test etmedim, bu yüzden oyunda nasıl görüneceği konusunda bir fikrim yok.

hocam kadın sura dışında diğer karakterler bu animasyonlar çalışıyor, sanırım yaparken ortak kemikleri vs seçmişler. Kadın surada ise problem şöyle pelerin göğüs kısmını kaplıyor.

Kadın sura problem:

örnek başka bir karakter: