Yardım Yeni karakter yaratamazsınız. ( Db syserr )

• Konuyu açan Konuyu açan Afraz
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 410
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamün aleyküm öncelikle, oyun bir süre açık kalınca bir zaman sonra karakter yaratamazsınz diyor. Reboot'dan sonra çözülüyor. Db syserr şu şekilde ;

Screenshot_1.png

Oradaki where id: ler benim karakter açmaya çalıştığım id'ler. Bilen varmıdır?

Son düzenleme:
Player_index oynama yaptınız mı ?
hayır bilmiyorum bile orayı :D Mesela şuan'da reboot'dan hemen sonra karakter oluşturuluyor hemen 2.bir karakteri oluşturmaya calısınca 1 dakika felan oluşturamıyorum. 1 dakika sonra tekrar oluşturup tekrar 3.karakteri oluşturmayı calıstığımda aynı 1dk felan oluşturamıyorum.Acaba bekleme süresi vs mi varki?

@Afraz Benim düşüncem isim uzunluğu ile alakalı mysql player/player tablosunu düzenlemeye al name satırındaki uzunluğu 2 katına çıkarıp bir dene. Geçici bir deneme için yapacaksın bunu kalıcı çözüm gibi düşünme kısa bir test varsay.

@Afraz Benim düşüncem isim uzunluğu ile alakalı mysql player/player tablosunu düzenlemeye al name satırındaki uzunluğu 2 katına çıkarıp bir dene. Geçici bir deneme için yapacaksın bunu kalıcı çözüm gibi düşünme kısa bir test varsay.
Kısa isim yazmama rağmen yapıyor, lakin denememi istersen deneyeyim?