Çözüldü yeni iteme cevher nasıl eklenir?

• Konuyu açan Konuyu açan FreTR
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

FreTR

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konu başlığında belirttiğim gibi yeni bi ic item ekledim cevher eklenmiyor, nasıl ekleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...

Bu konuda bir cok konu acılmış ben çözülmüş bir konu bulamadım.

Son düzenleme:
Çözüm
socket ve antiflag değerlerini diğer iç itemlere göre düzenleyip deneyebilir misin :) genelde bundan kaynaklanıyor
ruh kristali ayarları mevcut aynı değerler bire bir uyguladım.

@Whistle

Çözüldü - Takılar ve Cevherleri

Bu konuda şu yorumu yapmışında ordan yola cıkarak buraya yeni cevheri ayarladım fakat cevher ekleyince slot kayboluyor.

Ekleme işlemi oldu fakat buna nerden efsun ekleyebilirim.Bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin?
socket ve antiflag değerlerini diğer iç itemlere göre düzenleyip deneyebilir misin :) genelde bundan kaynaklanıyor

ruh kristali ayarları mevcut aynı değerler bire bir uyguladım.

@Whistle

Çözüldü - Takılar ve Cevherleri

Bu konuda şu yorumu yapmışında ordan yola cıkarak buraya yeni cevheri ayarladım fakat cevher ekleyince slot kayboluyor.

Ekleme işlemi oldu fakat buna nerden efsun ekleyebilirim.Bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin?

Çözüm
Sorun çözüldü işaretlendiğinden dolayı konu kilitlenmiştir.
İyi Forumlar dilerim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.