Çözüldü Yeni Eklediğim silahlar ele oturmuyor

• Konuyu açan Konuyu açan asilords
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 41
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

asilords

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
0903_113544.webp

Görselde göründüğü gibi silahlar ele tam oturmuyor denedi nedir acaba?

Çözüm
silahlardan kaynaklı. silahın 3d tasarımında düzgün kordinatlara ayarlanmamış olması bu olaya sebeb oluyor. 3d den anlıyorsan düzenlemesi basit olacaktır. bunun gibi onlarca silah var oyunda kayık duran.
Dev de ki bir konuda buldum 3dmax ile düzenledim uğraştırdı ama bitti sonunda meraklısuna link bırakıyorum.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
silahlardan kaynaklı. silahın 3d tasarımında düzgün kordinatlara ayarlanmamış olması bu olaya sebeb oluyor. 3d den anlıyorsan düzenlemesi basit olacaktır. bunun gibi onlarca silah var oyunda kayık duran.
Dev de ki bir konuda buldum 3dmax ile düzenledim uğraştırdı ama bitti sonunda meraklısuna link bırakıyorum.

Çözüm
ilkler zor olur. zamanla alışırsın o kordinat bozukluğu ayarlamalarına. zaten oyunda ilk tasarlanan silahların düzgün olduğunu seviyesi yükseldikçe bozulduğunu görürsün.

Son düzenleme:
ilkler zor olur. zamanla alışırsın o kordinat bozukluğu ayarlamalarına. zaten oyunda ilke tasarlanan silahların düzgün olduğunu seviyesi yükseldikçe bozulduğunu görürsün.
ejderha tanrısı pala mavi ejderha palası yarı insan fala baya bozuk. Silah karekterin eline denk gelicek şekilde ayarlamak uğraştırıcı çık gir oyuna defalarca yoruyor. Neyseki fazla silah eklemedim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.