Çözüldü Yazdığım Quest dosyasını oyuna derletiyorum fakat quest gözükmüyor

• Konuyu açan Konuyu açan sandman6292
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 593
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sandman6292

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar.
Forumdan okuduğum öğretici quest dersleri aracılığı ile bir oto event questi yazdım. Bunu filesa derliyorum ancak resimdeki gibi bir görüntü meydana geliyor. Nerede hata yaptım anlayamadım. Bu işlerde de biraz yeniyim bilgili arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler.

DERLEME
Derleme.png

SONUÇ

Sonuç.png

QUEST DOSYAM

OTO_EVENT_RESİM.png

Çözüm
Syserr kayıtlarını ekler misin

quest içindeki say_green leri direkt say yap kullan

Oto_event.lua ve quest verilerini komple kaldırdım. reboot attım ve yeni baştan ekledim. Galiba sorun başlangıç gösterdiği zaman dosyaları biraz kurcalamıştım.Ondan dolayı hata devam etti. say_color "green" komutu yöntemini kullandım. Şuan stabil ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yardımınız için teşekkürler.
Ekran görüntüsü 2021-12-28 151109.png
Syserr kayıtlarını ekler misin

quest içindeki say_green leri direkt say yap kullan

Oto_event.lua ve quest verilerini komple kaldırdım. reboot attım ve yeni baştan ekledim. Galiba sorun başlangıç gösterdiği zaman dosyaları biraz kurcalamıştım.Ondan dolayı hata devam etti. say_color "green" komutu yöntemini kullandım. Şuan stabil ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yardımınız için teşekkürler.
Ekran görüntüsü 2021-12-28 151109.png

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.