Çözüldü world editör remixe obje nasıl yükleyebilirim

• Konuyu açan Konuyu açan ozermedya
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 70
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ozermedya

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar herkese hayırlı geceler. yeni map yapıyorum remix editörde at bulamadım atları nereden ekliyoruz world editöre ve nereden indirebilirim metin2 için

at.webp

mavi1 haritasında seyisin arkasındaki atlar nasıl eklenmiş npc.txtden bak sende aynısını yap belirlediğin kordinata
kendi yapmıs oldugum map klasörünün içine npc txt oluşturacakmıyım peki yoksa mavi bayrağın npc txt sinin içine mi oluşturacağım kodları birde atların kodu hangisi oluyordu hocam npc kodunu ve kordinat kısmını biliyorum diğer rakamlar ne işe yarıyor
Adsız.webp

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
kendi yapmıs oldugum map klasörünün içine npc txt oluşturacakmıyım peki yoksa mavi bayrağın npc txt sinin içine mi oluşturacağım kodları birde atların kodu hangisi oluyordu hocam npc kodunu ve kordinat kısmını biliyorum diğer rakamlar ne işe yarıyor
o satırı kopyala sadece en soldaki x y kordinatlarını kendi mapına göre uyarla kendi map klasörüne npc txt açıcaksın evet

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.