Çözüldü World Editör objeler nasıl kopyala-yapıştır yapılır

• Konuyu açan Konuyu açan uncons
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 648
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

uncons

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Aslında bunu harita konumda sormuştum ama yeni konu açmak daha faydalı galiba bilmeyen birisi de google yazıp direk bu konuya gelir.Objeleri nasıl kopyala yapıştır yapabilirim acaba objeleri mouse ile seçiyorum ctrl c v yapıyorum ama olmuyor zaten edit kısmında da ctrl c ve ctrl v kombinasyonları soluk renkte çalışmıyor gibi yardımcı olursanız sevinirim.Yoksa da yok diyebilirsiniz ben bilmediğim için soruyorum.

foto66.png

Öyle bir fonksiyon olduğunu ilk defa senden görüyorum sonuç olarak bu fonksiyonu kullanırsan aynı konuma bir daha yapıştırır program nereden bilebilir sağa mı sola mı diye bunun mantığı objeye bir kere tıkla sonra o solda gördüğün pencerede basılı tutup aşağı doğru kay boş bir pencerede prb dosyasının konumunu ve ismini görürsün üstündeki pencereden de klasörleri açıp seçersin sabitlersin

Öyle bir fonksiyon olduğunu ilk defa senden görüyorum sonuç olarak bu fonksiyonu kullanırsan aynı konuma bir daha yapıştırır program nereden bilebilir sağa mı sola mı diye bunun mantığı objeye bir kere tıkla sonra o solda gördüğün pencerede basılı tutup aşağı doğru kay boş bir pencerede prb dosyasının konumunu ve ismini görürsün üstündeki pencereden de klasörleri açıp seçersin sabitlersin
hmm yani yok diyosunuz öyle bişey ya duvarları yanyana koyunca tam dip dibe koymak istediğim için sordum aslında ya iç içe giriyorlar ya da araları hep kırıntılı gözüküyor