Yardım wmcpde kayıt olurken istenilen bazı bilgileri kısımları nasıl kaldırırız veya değiştiriririz

• Konuyu açan Konuyu açan ergun66
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 926
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ergun66

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
selamın aleyküm

wmcp kullanıyorum fakat şuı resimde vereceğim ve kırmızıyla işaretlediği bazı kısımları kaldırmak veya değiştirmek istiyorum

1. si kırmızıyla işaretlediğim adınız soyadınız kısmı nasıl kaldırılır

2.si telefon numarası istiyor bu nasıl kaldırılır

3.sü güvenlik sorusunun olduğu bölümde en iyi arkadaşım diye seçenek var ama tıklayınca diğer seçenekleri göstermiyor burada bi sorun var bunu nasıl çoğaltırım ve seçimli hale getiririm

yardımlarınızı bekliyorum esirgemeyin :)

Dosya Eklentileri

• screenshot2.jpg
    screenshot2.jpg
    703,8 KB · Gösterim: 191
öncelikle paneli bir klasöre çıkart. notepad++ ile aç ctrl + h kombinasyonu ile dosyalarda bulu seç adınız ve soyadınız diye arat sonra o satırı komple kaldır yapamayacaksan bana o php dosyasını gönder yapayım. tabii post datalardanda silmek gerekir tamamen kaldırmak için ama bu şekilde yaparsan gözükmez.

öncelikle paneli bir klasöre çıkart. notepad++ ile aç ctrl + h kombinasyonu ile dosyalarda bulu seç adınız ve soyadınız diye arat sonra o satırı komple kaldır yapamayacaksan bana o php dosyasını gönder yapayım. tabii post datalardanda silmek gerekir tamamen kaldırmak için ama bu şekilde yaparsan gözükmez.
çok saol dosyayı göndereceğim kendim kaldırmaya çalıştım kayıt oluyor ama bu seferde mysqleye accountu kaydetmiyor dosyayı şimdi göndereceğim zaten 2 dosya ile ilgili gibi görünüyor

hatta lütfen güvenlik sorusu adınız soyadınız ve telefonu kaldırırsanız sevinirim ilk konu makalemde ortalama ile ilgili düzeltme istemiştim ama siz güvenlik sorusunuda kaldırırsanız sevinirim ha ama güvenlik sorusu panel şifre değişimi veya güvenlik gerektiren durumlarda soruluyorsa ellemeyelim sadece ortalayalım öyle mi acaba?

Dosya Eklentileri

çok saol dosyayı göndereceğim kendim kaldırmaya çalıştım kayıt oluyor ama bu seferde mysqleye accountu kaydetmiyor dosyayı şimdi göndereceğim zaten 2 dosya ile ilgili gibi görünüyor

hatta lütfen güvenlik sorusu adınız soyadınız ve telefonu kaldırırsanız sevinirim ilk konu makalemde ortalama ile ilgili düzeltme istemiştim ama siz güvenlik sorusunuda kaldırırsanız sevinirim ha ama güvenlik sorusu panel şifre değişimi veya güvenlik gerektiren durumlarda soruluyorsa ellemeyelim sadece ortalayalım öyle mi acaba?

deneyin lütfen hiç kullanmadığım bir panel olduğu için orasını bilemem

Dosya Eklentileri

deneyin lütfen hiç kullanmadığım bir panel olduğu için orasını bilemem
malesef bende sizin yaptıklarınızın aynılarını yaptım verdiklerinizi denedim ama hala daha mysqlye accountu kayıt ettirmiyor yani accounta kayıt edilen data gelmiyor neden olabilir acaba kayıdı kabul ediyor ama kayıt etmiyor

tüm dosyaları düzenleyerek real name yi aratın ve bulduğu phpleri kontrol edin başka bir yerden daha post ediyorsa eksik diye query i düzgün calistirmiyordur

tüm dosyaları düzenleyerek real name yi aratın ve bulduğu phpleri kontrol edin başka bir yerden daha post ediyorsa eksik diye query i düzgün calistirmiyordur
işte orasını bulmak mesele başka nereden post edebilir onu bi bulmak lazım bilmem wmcp arşivinizde varsa banada bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Düzenleme yapmadan önce kayıt yapıyor muydu ?

işte orasını bulmak mesele başka nereden post edebilir onu bi bulmak lazım bilmem wmcp arşivinizde varsa banada bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşım neden mesele olsun notepadde tüm dosyalarda tek tık ile aratma özelliği var ondan bahsediyorum nereden post ettiğini real nameyi aratarak bulabilirsin tüm phpleri aratır araştır internetten