Yardım Whistle Sıfırdan Alt Yapı Oluşturma Rehberi Oyun Açınca Aldığım Hata

• Konuyu açan Konuyu açan MsCharles
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 15
  • Gösterim Gösterim 1K
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

MsCharles

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
frrebsd 12.1 kullanıyorum videodaki paketler kurulu ama oyuna start verince bu hatayı alıyorum kaç gün uğraşmam rağmen kendisi nede yazmam rağmen bir çözüm bulamadım çözümü bilen yardımcı olabilirmi

libssl.so.9 => not found (0)
libcrypto.so.9 => not found (0)

Belirtilen lib dosyalarını Google üzerinden bulup /usr/lib ve /usr/lib32 konumuna atın. Sorununuz çözülecektir.

Kaynak kodlarını freebsd 12.1'de de build ettiniz mi?
Eğer etmediyseniz dosyalar
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
mevcut. Dökümanlarda da nasıl derleneceği adım adım yazdım.
Size ancak bu şekilde yardımcı olabilirim geri kalan sizin ne kadar çaba göstereceğinize kalmış bi durum...

Kaynak kodlarını freebsd 12.1'de de build ettiniz mi?
Eğer etmediyseniz dosyalar
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
mevcut. Dökümanlarda da nasıl derleneceği adım adım yazdım.
Size ancak bu şekilde yardımcı olabilirim geri kalan sizin ne kadar çaba göstereceğinize kalmış bi durum...
githubdaki server dosyaları güncel değilki ama neden güncel filesi paylaşmıyorsunuz onu anlamdım herkez yapailir diye bişey yok ben 1 aydır uğraşıyorum kaç kere silip tekrar tekrar yapıyorum ama olmuyor işte demekki yapamıyorum bu kadar video çekip paylaşıyorsunuz ama forumda paylaşmayı çok görüyorsunuz galiba

Bunlar güncel olanlar. Freebsd 12'de derleyebilirsiniz. Geriye sadece videoları izleyerek warningleri kapatmanız kalıyor. :)
Videolarda her şeyi adım adım gösterdiğimden dolayı gerekli olan materyallerin hepsi paylaşılmış durumda. Final dosyalarını paylaşmıyorum çünkü amacım insanların öğrenmesi için çabalamak. Paylaşma niyetim olsaydı bu videolar için uğraşmazdım bu kadar ^_^

Lib hatasını çözmenin iki yolu var. Ya kaynak kodlarını bu sürümde de derleyeceksiniz ya da size gösterdiğim rehbere bakarak uyumlu olan libleri kurmanız gerekiyor.

Edit:
Daha önce bir üyemiz benden izin almak şartı ile kendi oluşturduğu final dosyaları paylaşmıştı. Konu linki: Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberinden Oluşturulan Files

Son düzenleme:
Yaptın iş güzel zaten buna kötü diyen demircidir ama zaten dosyaların çoğunu paylaşmışsın güncel olanları paylaşsan daha iyi olur belki bunları yapacak kişinin pc iyi olmaya bilir örnek ben ben bunları yaparken bir builde bile aşırı zaman kaybı gidiyor bide hata aldığımı düşün tekrar build yapıcan felan ben ona reğmen yine yapmaya çalışıyorum ama olmadı işte bir umut dedim belki paylaşırsın diye ama nafile galiba

Bunlar güncel olanlar. Freebsd 12'de derleyebilirsiniz. Geriye sadece videoları izleyerek warningleri kapatmanız kalıyor. :)
Videolarda her şeyi adım adım gösterdiğimden dolayı gerekli olan materyallerin hepsi paylaşılmış durumda. Final dosyalarını paylaşmıyorum çünkü amacım insanların öğrenmesi için çabalamak. Paylaşma niyetim olsaydı bu videolar için uğraşmazdım bu kadar ^_^

Lib hatasını çözmenin iki yolu var. Ya kaynak kodlarını bu sürümde de derleyeceksiniz ya da size gösterdiğim rehbere bakarak uyumlu olan libleri kurmanız gerekiyor.

Edit:
Daha önce bir üyemiz benden izin almak şartı ile kendi oluşturduğu final dosyaları paylaşmıştı. Konu linki: Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberinden Oluşturulan Files
build işleminide denedim olmadi libsql felan hata veriyor db yada gameyi build etmiyor ayrietten arkadaşın paylaştığı dosyalardanda build yaptım onda da hata verdi libsql libgame felan

Kurmadığınız paketler var sanırsam. Bana özel mesaj ile anydesk gönderebilir misiniz?

Müsait olursam dönüş sağlarım sizde o zamana kadar sorun üzerinde uğraşın