Çözüldü Vs 2019 ile foxfs

• Konuyu açan Konuyu açan bhtyrbyr
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 2K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bhtyrbyr

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle herkese iyi geceler. Bir forumda ki konuda client vs2019 ile build edildiğinde foxfs pack kilitleme yöntemi çalışmadığını yazıyordu. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

Çözüm
Aynı bi fark yok. :) Bende herkes gibi paylaşılan dosyalar üzerinde çalışıyorum..
İlk sızdırılan dosyalar ise kraizy.tgz adında regazone'da paylaşılmıştı. Sıfırdan altyapı kurmak istiyorsanız bu dosyalar üzerinden gidebilirsiniz.
Bahsedilen yerin linkini verebilirsiniz. Bu tarz konularda dış bağlantı verilmesi yasak değil.

Eğer dediği doğruysa foxfs sistemini kaldırıp eix ve epk'ye geçiş yapabilirsiniz. Ben hala eix ve epk üzerinden gidiyorum. Foxfs yapısını denemediğim için bir şey demek zor. Foxfs pack sistemini kullanan kişiler bildiklerini yazabilirse daha sağlıklı olur. ^_^

Henüz daha derleme yapmadım eğer böyle birşey varsa açıkcası vs sürümünü düşüreceğim:D:D

@Whistle yada hocam senin çalıştığın şekilde ki client nasıl derleniyor. Herhangi bir rehber var mı araştırması yapmadım açıkcası direk burada sordum.

Aynı bi fark yok. :) Bende herkes gibi paylaşılan dosyalar üzerinde çalışıyorum..
İlk sızdırılan dosyalar ise kraizy.tgz adında regazone'da paylaşılmıştı. Sıfırdan altyapı kurmak istiyorsanız bu dosyalar üzerinden gidebilirsiniz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.