Çözüldü Visual Studio 2013 SRC Acıyorum Load Failed Hatası Veriyor.

• Konuyu açan Konuyu açan Afraz
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 16
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Screenshot_1.png

Sorun Nedir?

Projenin üzerine sağ tıklayıp tekrardan yüklemeyi dener misiniz?

Kapatıp tekrardan actıp fakat yine aynı hata :/

Kapatıp açmak yerine sağdaki projelerden birisini sağ tıklayın ve tekrar yükle komutu olması lazım ya da Reload Project

Screenshot_2.png

Söyle birşey geliyor

Belirtilen dosyalar mevcut mu acaba? Taşınmış, adı değiştirilmiş ya da bilgisayarınızda yok diye uyarı veriyor.

Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Screenshot_5.png
Buda CWebBrowser'in içeriği

Belirtilen dosya mevcut mu acaba? Taşınmış, adı değiştirilmiş ya da bilgisayarınızda yok diye uyarı veriyor.
herhangi bir sorun yok gibi , fakat verilen hatada source değilde vs_files olarak geçiyor ismini vs files yapsam bilede calısmıyor :(
@Whistle Çözümünü biliyormusunuz acaba?

CWebBrowser içerisinde doğru uzantıda emin olduktan sonra CWebBrowser.vcxproj diye bir dosya olup olmadığını kontrol eder misiniz?

Peki diğerlerini yeniden yüklemeyi denediğinizde ki sorun nedir acaba?

Hepsinde hepsinin isminin sonuna gelen .vcxproj uzantılı program bulamadığından dolayı veriyor. Aynı hata yani

denedim yine aynı hatayı verdi
Source'nin ismini vs_files yaparak denedim.

denedim yine aynı hatayı verdi
Source'nin ismini vs_files yaparak denedim.
İsmini değiştirmeniz bir şey ifade etmez, iki klasör birbirinden farklı. Eğer yanlışlıkla da olsa silmediğinizden vs. eminseniz filesı temin ettiğiniz yere danışmanız en doğrusu gibi görünüyor.

Çözüm
İsmini değiştirmeniz bir şey ifade etmez, iki klasör birbirinden farklı. Eğer yanlışlıkla da olsa silmediğinizden vs. eminseniz filesı temin ettiğiniz yere danışmanız en doğrusu gibi görünüyor.
silmediğimden eminim hatta daha cok emin olmak için winrardan tekrar baktım dediğiniz gibi Files sahibine ulaşmam daha iyi olur :D Yardımlarınız için teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.