Çözüldü virtual box başlatılmıyor

• Konuyu açan Konuyu açan Tengrist
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 362
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Çözüm
O zaman geçmiş olsun, makine tamamen çöp olmuş.
Başka bir vhd'ye geçmen en doğrusu.

Yine de uğraşıp şansını denemek istersen freebsd'nin sitesinden kullanmış olduğun freebsd sürümünün bootonly versiyonunu indirip virtual box aracılığı ile önyükleme yaparak kontrol sağlayabilirsin. Bunu windows format cdsi/usb si ile kurtarma yapmak gibi düşünebilirsin. Ancak pek ihtimal vermiyorum düzeleceğine, yazılımsal bir sorun olsaydı belki işe yarayabilirdi ama zamanında benim de başıma aynı olay geldiği için kendi açımdan tahmin yürütmek pek zor olmuyor.
O zaman geçmiş olsun, makine tamamen çöp olmuş.
Başka bir vhd'ye geçmen en doğrusu.

Yine de uğraşıp şansını denemek istersen freebsd'nin sitesinden kullanmış olduğun freebsd sürümünün bootonly versiyonunu indirip virtual box aracılığı ile önyükleme yaparak kontrol sağlayabilirsin. Bunu windows format cdsi/usb si ile kurtarma yapmak gibi düşünebilirsin. Ancak pek ihtimal vermiyorum düzeleceğine, yazılımsal bir sorun olsaydı belki işe yarayabilirdi ama zamanında benim de başıma aynı olay geldiği için kendi açımdan tahmin yürütmek pek zor olmuyor.

Çözüm