Viello SF-Gelişim Günlüğü

• Konuyu açan Konuyu açan Tengrist
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 262

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Alt yapı olarak kullandığım dosyalar: UsProject Server Files

Alt yapısal anlamda syserr düştükçe fixleye fixleye gidiyorum, item highlight sistemi komple kaldırıp değiştirdim, onun dışında kadim efsun kaldırıldı.

Zamanında TKMT2 vardı çok zevkli emek bir oyun yapısı vardı herkes 125 level versiyonunu sever fakat ben 1-99 versiyonunun hastasıydım. Dosyalarımdaki değişiklikleri de vs'lik anlamda yedirmeye çalışıyorum yapıya fakat oyun yapım kesinlikle TK ile benzer ilerlemeyecek oyuncuya aynı pastayı 2. kere sunarsanız olmaz, keşfedilmesi gereken durumlar, yaşayacağı yeni hazlar vermeliyiz:

İlk olarak:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Oyuncu can kaybettikçe ekran grileşir, ekran grileşmesi oyuncunun herhangi bir yere tıklamasına gitmesine skill atmasına engel değildir, canını doldurmaya başladıkça otomatik düzelir.

İtem enderlik sistemi:

Şu an sadece silahlara uyarlı +9 son dönüşüm silahınıza Naga Yazıtını sürüklediğinizde silahınızın 3 adet ender formundan birine dönüşür, turuncu olan son kademedir eğer ilk 2 kademeden birine dönüştüyse Minator Parşomeni ile 3. forma şansa bağlı olarak yükseltebilirsiniz, her evrim versiyonunda saldırı değeri, büyülü saldırı değeri ve yarı insan bonusları artış gösterecek ve itemlerinizdeki bonuslar aynen aktarılacaktır.

Greenmont Köyü ve Greenmont Arenası:

Arenaya girdiğinde her karakter "Serbest" moda otomatik olarak geçer ve derece kaybetmezsiniz.

Greenmont Kötü Ufak Tefek Çevre Düzeltimleri ve C Ekranı Rework:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: