Çözüldü Uzaktan market seçenekleri düzenlemeyi nasıl yaparım

• Konuyu açan Konuyu açan NIGHTMT2
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 500
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NIGHTMT2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
0322_131445.jpg
Merhaba arkadaşlar fotodaki uzaktan marketin seçeneklerini nerden düzenlerim acaba +basma biyolog eşyalarını falan silmek istiyorum ordan sadece market silahçı ve zırhçı kalsın istiyorum bilgisi olan arkadaşım yardımcı olursa çok memnun olurum....

Sistemi eklerken pack içine py dosyası attıysan onu düzenleyeceksin ama dosya atmayıp dosyalarda düzenleme yaptıysan o düzenleme yaptığın dosyalardan eklediğin kodları kontrol etmelisin eklediğin kodlar arasında silmek istediğin seçeneğin kodlarını sileceksin.

Sistemi eklerken pack içine py dosyası attıysan onu düzenleyeceksin ama dosya atmayıp dosyalarda düzenleme yaptıysan o düzenleme yaptığın dosyalardan eklediğin kodları kontrol etmelisin eklediğin kodlar arasında silmek istediğin seçeneğin kodlarını sileceksin.
sorunu çözdüm ancak şimdide seçeneklerin arasında boşluk kaldı siyah bu açılan pencerenin boyutunu nerden ayarlarım acaba
root içindeki npcekran.py ve uinpcekran dan sildim npc isimlerini

sorunu çözdüm ancak şimdide seçeneklerin arasında boşluk kaldı siyah bu açılan pencerenin boyutunu nerden ayarlarım acaba
root içindeki npcekran.py ve uinpcekran dan sildim npc isimlerini
Onuda yine oradan ayarlaman gerekiyor board tarzı kodlar varsa onların x ve y kordinatlarını ayarlayacaksın ve boardın boyutunu değiştirmelisin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.