Çözüldü UNKNOWN_VALUE Apply

• Konuyu açan Konuyu açan nyami
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 359
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nyami

ZeRo
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
1
Bu metin ve boss veya sonradan eklediklerimizde UNKNOWN_VALUE olayının kolay bir fix i yok mu :D. Server src client, src server, src dumproto, root uitooltip 1 e 1 sıralı ama bu unknow olayı aynı devam ediyor :D geçen paylaşılan hunter sistemini boş flies a eklemiştim bakmak için onda fark ettim.

1698180959419.png

Çözüm
bu sorun locale den kaynklanıyor diye biliyorum locale_game.txt ye eklediğimiz değişken ismine dikkat etmek gerekiyor ve açıklamanın sonunda SA olması gerekiyor . örn(TOOLTIP_APPLY_ATTBONUS_METIN Metinlere karşı güçlü +%d%% SA) sonda o SA nın olması gerekiyor ve TOOLTIP_APPLY_ATTBONUS_METIN nin uitooltip.py ye eklediğimiz değişkenle aynı olması gerekiyor.

martysama files kullanmıyorum belki onda daha başka eklemeler gerekiyordur.
bu sorun locale den kaynklanıyor diye biliyorum locale_game.txt ye eklediğimiz değişken ismine dikkat etmek gerekiyor ve açıklamanın sonunda SA olması gerekiyor . örn(TOOLTIP_APPLY_ATTBONUS_METIN Metinlere karşı güçlü +%d%% SA) sonda o SA nın olması gerekiyor ve TOOLTIP_APPLY_ATTBONUS_METIN nin uitooltip.py ye eklediğimiz değişkenle aynı olması gerekiyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Gördüm locale ye 2 tane eklemişim orada birşeyler oldu sanırım. Konu çözüldü.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.