İstek tr'ye gelen yeni chat güncellemesi

• Konuyu açan Konuyu açan cobo54
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 652
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, tr'ye gelen yeni chat'ı yapmak istiyorum ancak forumların çoğunu gezdim ve bulamadım. Nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olursa çok müteşekkir olurum.

Bahsettiğim chat:

64564_2070a9d009a31000b85cac6802fd38cb.png

(Elimde icon dosyaları mevcut)

Zor. Biri kodlayacakta satacakta sonra birileri paylaşacak ücretli diye konu kapanacak falan falan uzun sürer. Tabi birisi ücretsiz paylaşırsa o ayrı.

Zor. Biri kodlayacakta satacakta sonra birileri paylaşacak ücretli diye konu kapanacak falan falan uzun sürer. Tabi birisi ücretsiz paylaşırsa o ayrı.
Bir yabancı bir şekilde bunu yaparsa parayla satacağını sanmıyorum. Çünkü onlarda, bizde olduğu gibi zaten var olan bir şeyi satmak gibi ezik bir alışkanlık pek yok. Genelde sıfırdan kendilerinin ürettikleri şeyin satışını yapıyorlar. Tabi istisnalar olur belki ama yine bizdeki kadar olmaz..

Kısacası, dua edelim de yabancı birinden siftah gelsin :D

Bir yabancı bir şekilde bunu yaparsa parayla satacağını sanmıyorum. Çünkü onlarda, bizde olduğu gibi zaten var olan bir şeyi satmak gibi ezik bir alışkanlık pek yok. Genelde sıfırdan kendilerinin ürettikleri şeyin satışını yapıyorlar. Tabi istisnalar olur belki ama yine bizdeki kadar olmaz..

Kısaca dua edelim yabanci birinden siftah gelsin :D
Dediklerine katılıyorum. Sıfırdan kodlayan sadece rohan gördüm. @cobo54 Global siteleri takip et yakında paylaşan çıkabilir ve oralarda da istekte bulunmaktan çekinme.

Satın alacak çıkarsa yazmaya başlayabilirim….

Sıfırdan kodlayan sadece rohan gördüm.
Sıfırdan sistem yazabilen daha fazla kişi var. Mesela şuan size yanıt veren kişi :)

Şöyle de bir durum var. Elbet birileri satın aldığı ürünleri warez ediyor. Bu yüzden çoğu kişi sadece kendi projesi için sistem kodluyor.
Ücretsiz paylaşılsa sistemi yazan kişinin adını silip kendisi yapmış gibi paylaşanlar oluyor. Yani nereden tutarsak tutalım hep bi sıkıntı. Casro2 için sıfırdan yazdığım bir sürü sistem var. Bi kısmının duyurusunu paylaşmıştım.

sıfırdan sistem yazamayan daha fazla kişi var. mesela şuan size yanıt veren kişi :)
Zamanla o da olur elbet. Siz kendinizi geliştirmeye devam edin. :)

Ahaha :D Mevzu çıktı benim yüzümden
Mevzu var dediler geldik. :D
Bu arada önceki yorumumda ciddi yazmıştım. Eğer satın alan çıkarsa bu chat sistemini yazabilirim. Zaten uzun süredir chat sisteminde bi düzenleme yapma fikrim vardı. Bi ara orijinal oyuna girince fark etmiştim bende.

Zamanla o da olur elbet. Siz kendinizi geliştirmeye devam edin. :)

Mevzu var dediler geldik. :D
Bu arada önceki yorumumda ciddi yazmıştım. Eğer satın alan çıkarsa bu chat sistemini yazabilirim. Zaten uzun süredir chat sisteminde bi düzenleme yapma fikrim vardı. Bi ara orijinal oyuna girince fark etmiştim bende.
paylaştığım rubibun envanter gibi mask sayesinde yapılabilir sanki ? yani chatleri maskeleyip hangi butona basılmışsa o chati öne alcaksın olmaz mı