Yardım Tooltip Yardım

• Konuyu açan Konuyu açan H4ZEJ
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 973
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

H4ZEJ

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
unknown.png

Serverimde mob info sistemi ekli, bu sistemi ekledim ve böyle bi sorunlar karşılaştım..

forumda paylaşılan sistemlerden ziyade bir filesten sistemi kendiniz sökmeniz daha yararlı bence misal sağlam sistemler içerdiğini düşündüğüm filesleri indirmiştim arayıp eklemek istediğim sistemleri defineleriyle aratıp aralarındaki farkları görüp hangisinin daha güncel olduğuna göre sistemi söküp kendi filesime ekliyorum sizde bunu yapabilirsiniz arat ve karşılaştır :D

forumda paylaşılan sistemlerden ziyade bir filesten sistemi kendiniz sökmeniz daha yararlı bence misal sağlam sistemler içerdiğini düşündüğüm filesleri indirmiştim arayıp eklemek istediğim sistemleri defineleriyle aratıp aralarındaki farkları görüp hangisinin daha güncel olduğuna göre sistemi söküp kendi filesime ekliyorum sizde bunu yapabilirsiniz arat ve karşılaştır :D
genelde bende öyle yapıyorum fakat bu hp gösterme sistemi baya hoşuma gitmişti o yüzden ekledim fakat böyle bir hatayla karşılaştım nasıl çözüceğimi de bilmiyorum ondan konu açayım dedim :D

fikir önerisi verebilirim soru işareti ile olan yeri diyorsanız, pythonda if not player tarzında bir kod ile gizleyebilirsiniz tam olarak hangi kod işlevsel bilmiyorum ama biraz kurcalayın başka bir çözüm gelene kadar