Çözülemedi Ticaret Camı Uyarlama?

• Konuyu açan Konuyu açan melihalbayrak
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 18
  • Gösterim Gösterim 1K
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0

Dosya Eklentileri

Great ama bunun için ticaret camını halletsem diğer konuyu güncelleyip sorunsuz halini paylaşacam ama uyumlu cam olmadan shopun bir anlamı yok.
greata sorunsuz kurulan var blackdragon kullan burda paylaşıldımı bilmiyorum durdanınki uyuşuyor direk kullandım sorun görmedim (great için) wpden engel kaldır yardım lazım olursa yazarsın

greata sorunsuz kurulan var blackdragon kullan burda paylaşıldımı bilmiyorum durdanınki uyuşuyor direk kullandım sorun görmedim (great için) wpden engel kaldır yardım lazım olursa yazarsın
Great için onu kullanıyorum zaten sorun yok. Benim paylaştığım shop için ticaret camı uyarlanması lazım.

neresi uymuyor yaz bakim bana
Uymuyor işte çalışmıyor sistem bağlantı kuramıyor offline shop ile item aratınca pazardaki itemleri bulmuyor uyarlanması lazım greate göre nasıl shop managerde değişiklik yapılıp uyarlanıyorsa durdanın sistem bu shop içinde uyarlanması gerekiyor.

Uymuyor işte çalışmıyor sistem bağlantı kuramıyor offline shop ile item aratınca pazardaki itemleri bulmuyor uyarlanması lazım greate göre nasıl shop managerde değişiklik yapılıp uyarlanıyorsa durdanın sistem bu shop içinde uyarlanması gerekiyor.
durdanınkinde great için bişey değiştirmedim ben

durdanınkinde great için bişey değiştirmedim ben
Nasıl değiştirmedin. Adamın sistemi normal pazarlar için ticaret camı offline shoplar için değil. Forumda konusu bile var Metin2 Ticaret Camı diye. Zip içindede great uyarlama cpp dosyası var. Ben durdanın git hesabından indirdim sonradan o zip içindeki uyarlama cpp si ile yaptım direk ekleyince greatta çalışmıyor itemleri bulmuyor şu an konuyu açma sebebim gibi.

Nasıl değiştirmedin. Adamın sistemi normal pazarlar için ticaret camı offline shoplar için değil. Forumda konusu bile var Metin2 Ticaret Camı diye. Zip içindede great uyarlama cpp dosyası var. Ben durdanın git hesabından indirdim sonradan o zip içindeki uyarlama cpp si ile yaptım direk ekleyince greatta çalışmıyor itemleri bulmuyor şu an konuyu açma sebebim gibi.
// filese uyarlama felan yapmadan direk ekledim diyorum okuma yazman yokmu videosu bile var

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
önce fix sonra uyarlama, fixsiz test edememe
Keyfin bilir. Sırf sen uyarlayacan diye hiç kendimi dosyaları iki saat ayarlamakla uğraşamam. Konudaki dosyalar zaten çalışıyor tek sorunu item silinmesi falan fixleri vermedende uyarlamayı yapabilirsin oyuna girip pazarı açabiliyor musun? açıyorsun konudaki haliyle bitti gitti camı uyarlamayı becerirsen zaten çalışacaktır.

Keyfin bilir. Sırf sen uyarlayacan diye hiç kendimi dosyaları iki saat ayarlamakla uğraşamam. Konudaki dosyalar zaten çalışıyor tek sorunu item silinmesi falan fixleri vermedende uyarlamayı yapabilirsin oyuna girip pazarı açabiliyor musun? açıyorsun konudaki haliyle bitti gitti camı uyarlamayı becerirsen zaten çalışacaktır.
fixli dosyaları publiğe açmadan kimsenin sana yardım edeceğini düşünmüyorum ben dahil kolay gelsin

@melihalbayrak ve @hasanmacit, kendi aranızda bir probleminiz olabilir, meseleniz olabilir, tartışmanız vs. olabilir. Bu biz dahil kimseyi ilgilendirmez, sadece sizi ilgilendirir.
Fakat bunu forum içerisinde ulu orta yapmanız forum kurallarına aykırı bir durumdur. Başka bir yerde sorununuzu istediğiniz şekilde dile getirip tartışabilirsiniz.

Ayrıca, burada hiç bir üye bir başka üyeden kendini üstün görme hakkına sahip değildir, olamaz da. Forum içerisinde tüm üyelerin saygılı ve eşit düzeyde olması, katı kurallardan biridir ve misyonumuz da ağırlıklı olarak bu yöndedir.
Kuralların dışına çıkan veya çizgiyi aşan, yönetim ekibinden dahi olsa, gereği yapılır. Tekrarı halinde hesabınız hakkında işlem yapılacaktır, bilginize sunarım.

Konuyu @melihalbayrak isteği üzerine kapatıyorum, iyi çalışmalar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.