elchikapu

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Kullandığım arama sistemini aşağıda verdim (durda private shop search system)

1686821611511.png

Client tarafında syserr tamamen boş.

1686821632004.png

Pazar sistemi olarak Dali tezgah sistemini kullanmaktayım. Max yang (Full Yang) olmayan pazarlar harici kolaylıkla alışveriş yapılabiliyor, ne zaman max yang item ekleyerek pazarımı açsam ve aratma yapsam arama yapmıyor bu aşağıda gördüğünüz şekilde kalıyor ;

1686819774371.png

Max yang olarak eşyalar kurulmadığın da (yani oyunun normal değerlerinde) fiyat oluşturulduğunda bulunabiliyor sorunsuz arama yapıyor ve satın alabiliyor hiç sıkıntı olmadan ;

1686819895843.png

Kodları inceleyecek olursanız uyarlamaya çalıştım baya, ama sanırım bir kısımı gözden kaçırıyor ya da atlıyor olabilirim.

1) Syserr kayıtlarımı
2) Gerekli sisteme ait dosyayı
3) Ekleme yaptığım kendi dosyalarımı

konu içerisinde bulabilirsiniz.

Dip not: gözümden kaçmış commondefines dosyam
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

Son düzenleme:
Büyük ihtşmalle yangları gösteren yazıların fonksiyonlsrındaki değişkenlerdeki sayı tanımlarını full yang'da kullandıpınız variable değeriyle değiştirmeniz gerekiyor. Kodlara bakamadım fakat aklıma bu geldi.

Büyük ihtşmalle yangları gösteren yazıların fonksiyonlsrındaki değişkenlerdeki sayı tanımlarını full yang'da kullandıpınız variable değeriyle değiştirmeniz gerekiyor. Kodlara bakamadım fakat aklıma bu geldi.
Uğraşıyoruz bakalım sorun hala devam ediyor özellikle client source tarafı ve client tarafını inceliyorum ama henüz düzeltilecek kısmı bulabilmiş değilim :(

Max yang veritipi farklı olduğu için arama yapamıyordur. Ticaret camındaki yang miktarıyla ilgili veritiplerini max yangdaki ile eşitleyin.