Çözüldü Ticaret camı hk.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhabalar. Ticaret camını hızmı menüye ekledim.
Hızlı menü'den çalıştırdığımda resimdeki gibi hata alıyorum. Bunun sebebi ise, envanterimde ticaret camı nesnesi olmamasıdır.
Ticaret camı envanterde olmadan çalışmasını nasıl sağlayabilirim ?
1624915701694.png

O uyarı metninin locale_string.txt de karşılık geldiği tag'ı src içinde aratıp, bulduğun kod bloğunu kontrol et. Muhtemelen bir if ile item kontrolü yapıyordur, o kod bloğunu yorum satırına çevirip tekrar dene.

O uyarı metninin locale_string.txt de karşılık geldiği tag'ı src içinde aratıp, bulduğun kod bloğunu kontrol et. Muhtemelen bir if ile item kontrolü yapıyordur, o kod bloğunu yorum satırına çevirip tekrar dene.
dediğin şekilde bulamadım ama şu şekilde bir değişiklik yapmak gerekli olur mu

input_main.cpp:
Genişlet Daralt Kopyala
#ifndef DISABLE_PRIVATE_SHOP_SEARCH_NEED_ITEM
    if (!ch->FindSpecifyItem(60004) && !ch->FindSpecifyItem(60005) && !ch->FindSpecifyItem(87009))
    {
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("PRIVATE_SHOP_SEARCH_NEED_ITEM"));
        return;
    }
#endif

dediğin şekilde bulamadım ama şu şekilde bir değişiklik yapmak gerekli olur mu

input_main.cpp:
Genişlet Daralt Kopyala
#ifndef DISABLE_PRIVATE_SHOP_SEARCH_NEED_ITEM
    if (!ch->FindSpecifyItem(60004) && !ch->FindSpecifyItem(60005) && !ch->FindSpecifyItem(87009))
    {
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("PRIVATE_SHOP_SEARCH_NEED_ITEM"));
        return;
    }
#endif
yes çalışır

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.