Telefonuma "ceza dosyanız hukuk büromuza devredilmiştir" mesajı geldi

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 111

TheAdmin33

Geliştirme günlüğü olmayan adam
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Sayın S*** D*** Dosyanız Kukuk Buromuza devredilmiştir. Mağdur olmamak için lutfen arayiniz. Tel:03129055923

telefonuma böyle bir mesaj geldi. e devletten dava dosyası açılmışmı diye baktım açılmamış. Bir sıkıntı olmaz de mi? (@hasanmacit)

İnternette bir yere tel numarası veriyorsun 1000 tane yerden mesaj gelmeye başlıyor çok gıcık bir şey ya.

Dolandırmaya çalışıyorlardır görmezden gel

Sayın S*** D*** Dosyanız Kukuk Buromuza devredilmiştir. Mağdur olmamak için lutfen arayiniz. Tel:03129055923

telefonuma böyle bir mesaj geldi. e devletten dava dosyası açılmışmı diye baktım açılmamış. Bir sıkıntı olmaz de mi? (@hasanmacit)

İnternette bir yere tel numarası veriyorsun 1000 tane yerden mesaj gelmeye başlıyor çok gıcık bir şey ya.
olmaz kukuk yazmışlar zaten öyle bir büro yok diye cevap yaz :D

Türkcelle 2 yıl önce borcum varmış onu ödemediğimde bana da gelmişti Türkcell in sitesine girip 2 dkda halletmiştim

aslında zaten bilgili kişileri dolandırmaya çalışmıyorlar. bilgisiz kişileri dolandırmsya çalışıyolar.
benim ismim Sayın S*** D*** bile değil acaba başkasını dolandırmaya çalışırken yanlışlıkla banamı mesaj attılarki :unsure: