Teşekkür etmek yasak mı?

• Konuyu açan Konuyu açan Ehveniser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 156
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Ehveniser

ɴᴇᴡ ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
Premium Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar,

Bugün @okan4141 hocamın paylaştığı [C++] Official Metin Ateşi Etkinliği konuya;
" Elinize sağlık hocam " diye yorum yaptım ancak yorumum silindi.
Gerekçe: Bu tarz yorumlar yasak.

Forumda sistem veya herhangi bir şey paylaşan birine teşekkür etmek yasak mıdır?

teşekkür etmek yasak değil ama konu altını çok çirkin gösteriyor ve arada önemli fix ve düzeltme gibi yorumlar kaybolabiliyor. ayrıca mesaj kasmak isteyenler içinde en kolay yöntem. biz ise bunu istemiyoruz. konuyu beğenerek müteşekkir olduğunu belirtebilirsin.

1728975628669.webp

Bence aşırı derecede saçma bir kural teşekkür etmek niye yasak olsun

Bence aşırı derecede saçma bir kural teşekkür etmek niye yasak olsun
Zaten teşekkür etmek yasak değil, teşekkür etmek için beğen butonu var. Yorumlara "Paylaşım için teşekkürler" veya "ty" veya "sağolasın" gibi faydasız şeyler yazmak yasak. Yorumların amacı faydalı tartışmalar, yardım ve fikir alışverişi ortamını sağlamak. Ancak yorumlar "paylaşım için teşekkürler" yorumlarıyla dolunca forum kimsenin kimseye faydasının olmadığı malum çöp forumlara dönüyor. Mesela şu x forumdan bir konu örneği, herhangi faydalı bir tartışma dönebilir mi sizce bu forumda?

1728993873089.webp

Ben de bu kuralı desteklemesemde forum kuralları bunu gerektiriyorsa bundan sonra beğen butonunu kullanırım.
Konu kilitlenebilir.

Bu kural bir dizideki ve bir ara ülke gündeminde olan bir şeyi hatırlattı bana 😀

“Günaydın” yerine “ve asselamü aleyna ve ala ibadillahi hissalihin” 😀😀😀

Şu şekilde insanlar istedikleri gibi Özgür yaşamak varken niye bir kısıtlama kural geliyor kimi günaydın der kimi Allah’ın selamını verir kimi teşekkürler der kimi kısaltarak söyler yani bu durumlar insanları bezdirir tabi forum sizin kurallarda sizin yapıcak bir şey yok

Şu şekilde insanlar istedikleri gibi Özgür yaşamak varken niye bir kısıtlama kural geliyor kimi günaydın der kimi Allah’ın selamını verir kimi teşekkürler der kimi kısaltarak söyler yani bu durumlar insanları bezdirir tabi forum sizin kurallarda sizin yapıcak bir şey yok
:D kardeşim yorumu kısa uzun yazdın diye bir sıkıntımız yok yukarıdaki yorumumu okumadın sanırım. tekrar alıntılayayım oku ondan sonra yorum yap lütfen.

teşekkür etmek yasak değil ama konu altını çok çirkin gösteriyor ve arada önemli fix ve düzeltme gibi yorumlar kaybolabiliyor. ayrıca mesaj kasmak isteyenler içinde en kolay yöntem. biz ise bunu istemiyoruz. konuyu beğenerek müteşekkir olduğunu belirtebilirsin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.