Çözülemedi TC Offlineshop Banka Sistemi?

• Konuyu açan Konuyu açan beqkral
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 1K
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

beqkral

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar hayırlı geceler , Tc offlineshop kullanıyorum da banka sistemi varmı tc offlineshop'un 2T yang sınırı olduğu için 2T üzerine pazar kurmayı engelledim fakat banka sistemi olursa 2T üzerinde satışlar için pazar kurabilecek 2T den fazla üzerinde taşıyamıyacağı için bankada para tutulacak.

Bu sistem paylaşıldımı arkadaşlar =?

Won sistemi kurarak bu problemi çözmüş olursun otomatik

Warezdeki bazı yüksek onlinede oynatılmış
fileslerde tc off shop kullanıldı.
Onların guilerini vb şeylerini bilmiyorum biraz files bölümlerinde araştırır isen her türlü bulursun.

tc offshopda item satıldığında direk karaktere mi ekleniyor para yoksa pazar kapanınca mı alıyorsun ?

tc offshopda item satıldığında direk karaktere mi ekleniyor para yoksa pazar kapanınca mı alıyorsun ?
Normalde bu şekilde yazmalı banka yapılırsa gerektiği kadar çekilir arkadaşın sorunu tam olarak bu herhalde
birden fazla banka.png

Eğer dediğiniz gibiyse sorun, inputmoneystring'le int değişken gönderilip o kadar yang çektirilebilir. Ben sorunu tam anlayamadım.
Şöyle özet geçiyim envanterine çekebileceğin kadar pazar kurabiliyorsun mesela envanterinde 200m var pazara 1.8t item koyabiliyorsun arkadaşın istediğide envnaterdeki paraya bağlı olmasın bankada stacklensin ordan istediğim kadar çekiyim istiyor.

Şöyle özet geçiyim envanterine çekebileceğin kadar pazar kurabiliyorsun mesela envanterinde 200m var pazara 1.8t item koyabiliyorsun arkadaşın istediğide envnaterdeki paraya bağlı olmasın bankada stacklensin ordan istediğim kadar çekiyim istiyor.
Serverside'da düzenleme yapması gereken yerler var, pazar kurduğu pid'nin totalgold'unu 2t'den çıkartıp yapıyor sanırsam daha incelemedim ama, pazar kurarken shopStash gibi bir şey eklenip, pazara eklenen itemlerin fiyatları oraya aktarılabilir. shopStash'den parayı çekerken 2t sınırı koyulabilir. Onun dışında diğer bir çözüm ise max yang limitini arttırmak. Bunun dışında aklıma bir şey gelmiyor.

Serverside'da düzenleme yapması gereken yerler var, pazar kurduğu pid'nin totalgold'unu 2t'den çıkartıp yapıyor sanırsam daha incelemedim ama, pazar kurarken shopStash gibi bir şey eklenip, pazara eklenen itemlerin fiyatları oraya aktarılabilir. shopStash'den parayı çekerken 2t sınırı koyulabilir. Onun dışında diğer bir çözüm ise max yang limitini arttırmak. Bunun dışında aklıma bir şey gelmiyor.
Merhabalar tam olarak sorunum şöyle yani yangı çek dediğimizde maks 2 T çekim yapılabilir bunun yerine banka için bir gui açılacak yukarıda arkadaşın atttığı görseller gibi oradan dilediği kadar çekebilecek bunun için yardımcı olabilecek var mı ?

Aslında bunu şu şekilde de çözebilirsin diye düşünüyorum
Max yang sistemi kurup tc offline shop ve banka sistemine uyarlarsan bunları hem won gibi bir sistem eklememiş hem max yang daha düzenli durmuş olur bu şekilde tabi ki de 2t üzerine pazar kuracaklar banka da uyarlı olursa kazandığı parayı çekebilecek direk yang olarak envanterine bence bu çözüm daha iyi gibi geldi

Aslında bunu şu şekilde de çözebilirsin diye düşünüyorum
Max yang sistemi kurup tc offline shop ve banka sistemine uyarlarsan bunları hem won gibi bir sistem eklememiş hem max yang daha düzenli durmuş olur bu şekilde tabi ki de 2t üzerine pazar kuracaklar banka da uyarlı olursa kazandığı parayı çekebilecek direk yang olarak envanterine bence bu çözüm daha iyi gibi geldi
Maks yang paylaşıldımı?

Konuya son durum belirtilmemiş ve konu zaman aşımına uğradığı için kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.