Yardım Tılsım sistemi sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan CalvinGiorgio
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 78
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba. Hiç bir tılsım sistemi takılmıyor. Flaglar, sistemin eklenilmesi her şey sorunsuz görünüyor. Hiç bir şekilde syserr düşmüyor. Sağ tık yapıldığı zaman tepki vermiyor. Sorunu nasıl çözebiliriz ?

Hiçbir kod parçası veya syserr detayı vermeden sorunun nerede olduğunu kolay kolay tahmin edemez kimse. Eğer pack/server taraflı syserr varsa onları kod bloğu içinde paylaşın, yoksa sistemi eklediğiniz kısımları konuya ekleyin. Server taraflı değişiklikleri Dump Proto'da da yapıp, yeni protoları kapatıp Pack/locale/tr içine attınız mı? Server/Protoreader.cpp ile DumpProto/ItemCSVReader.cpp sıralamaları birebir aynı mı? iki dosyayı kıyaslayın.

Hiçbir kod parçası veya syserr detayı vermeden sorunun nerede olduğunu kolay kolay tahmin edemez kimse. Eğer pack/server taraflı syserr varsa onları kod bloğu içinde paylaşın, yoksa sistemi eklediğiniz kısımları konuya ekleyin. Server taraflı değişiklikleri Dump Proto'da da yapıp, yeni protoları kapatıp Pack/locale/tr içine attınız mı? Server/Protoreader.cpp ile DumpProto/ItemCSVReader.cpp sıralamaları birebir aynı mı? iki dosyayı kıyaslayın.
pack/server taraflı syserr malesef yok.
tüm karşılaştırmaları baştan sona client src, game src, pack taraflı yaptım ancak bir farklılık göremedim.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
pack/server taraflı syserr malesef yok.
tüm karşılaştırmaları baştan sona client src, game src, pack taraflı yaptım ancak bir farklılık göremedim.

güncel dosyanı paylaştıysan ItemCSVReader.cpp ,ProtoReader.cpp eklemelerini yapmamışsın. Bu sebepten sistem istediğin doğrultuda çalışmaz.

güncel dosyanı paylaştıysan ItemCSVReader.cpp ,ProtoReader.cpp eklemelerini yapmamışsın. Bu sebepten sistem istediğin doğrultuda çalışmaz.
çünkü bu iki dosyada biraz kafam karıştı tam sayı olması eşit olması gerekiyor felan dedi arkadaş ben şimdi tamamen mi eklemedim kontrol ediyorum eklemişim gibi algıladım eğer öyle değilse yönlendirme yapmanız mümkün mü

Baktığımda hiç eklememiş gibi görüyorum, gönderdiğin dosyada. En basit çözümü söyleyim. Bi tıkta eğitici olabilir. Bu sistemin ekli olduğu bir files bul. Orda nasıl eklemişler ona göre düzenle. Ayrıca sayı eşit olması dediği olay visual studio ile düzenleme yaparsan farkedebilirsin.