Yardım syserr vermeden oyun kapanıyor

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 489
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TheAdmin33

Ah, bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bu sistemi ekledim syserr ları hallettim şimdide hiçbir syserr vermeden oyun kapanıyor aşağıda resmi olan ekran geliyor bunun çözümü nedir?
Ekran Alıntısı.PNG

Aslında sadece bir soket açıp kuşak ekler gibi eklersen bir sorun olmaz örnek olarak kuşak gibi ekledim görsel bırakayım.

Hatta biraz renklendirme katarak daha şık durur set olmuş gibi.

Dosya Eklentileri

• qwe.png
    qwe.png
    921,3 KB · Gösterim: 56
  • ddd.png
    ddd.png
    816,3 KB · Gösterim: 64
Son düzenleme:
Aslında sadece bir soket açıp kuşak ekler gibi eklersen bir sorun olmaz örnek olarak kuşak gibi ekledim görsel bırakayım
ekleme yaptığın dosyaları benimle paylaşabilirmisin? aldığım herhangibir syserr yok hiç bir hesaba giriş yapmıyor karakter ekranına geçmiyor clienti kapatıyor . pelerin yerine kanatı takmayı denermisin

soket açmayı vermiş adam sanırım ben direk kuşağın slotuna aktardım istersen soketini açıp ekliyip atayım sana ben kuşağın slotuna ekledim

soket açmayı vermiş adam sanırım ben direk kuşağın slotuna aktardım istersen soketini açıp ekliyip atayım sana ben kuşağın slotuna ekledim
sen pelerin sistemini eklemeden pelerini kuşak gibimi ekledin ?

pelerin sistemini eklediysen, benimle ekleme yaptığın dosyaları paylaşabilir misin?

ya da istersen konu altında yorum olarak kalmasın forumda konu aç herkes faydalansın.

Son düzenleme:
sen pelerin sistemini eklemeden pelerini kuşak gibimi ekledin ?

pelerin sistemini eklediysen, benimle ekleme yaptığın dosyaları paylaşabilir misin?

ya da istersen konu altında yorum olarak kalmasın forumda konu aç herkes faydalansın.
Sen bana dosyalarını paylaş ben bi kontrol edeyim düzenleyip atayım sonra konu açarak paylaşayım

Bu sistem sana sıkıntı yaratabilir dilersen kuşak ekler gibi ekle pelerini değişen bir fark yok illa farklı bir slot istiyorsan slot açıpta takabilirsin pelerini