Çözülemedi `std::__new_allocator<unsigned int>::allocate(unsigned int, void const*)':

• Konuyu açan Konuyu açan Ehveniser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 66
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Ehveniser

ɴᴇᴡ ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
Premium Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar,

server src build işlemi sırasında aşağıdaki hatayı alıyorum.
gcc12 - gcc11 - gcc10 kurdum yinede hatayı çözemedim.

build:
Genişlet Daralt Kopyala
/usr/local/bin/ld: ../../../Extern/lib/libcryptopp.a(integer.o): in function `std::__new_allocator<unsigned int>::allocate(unsigned int, void const*)':
/usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:136:(.text+0x16ccc): undefined reference to `std::__throw_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: /usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:136:(.text+0x16ce8): undefined reference to `std::__throw_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: /usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:136:(.text+0x16ced): undefined reference to `std::__throw_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: /usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:136:(.text+0x16cfe): undefined reference to `std::__throw_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: /usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:136:(.text+0x16d1a): undefined reference to `std::__throw_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: ../../../Extern/lib/libcryptopp.a(integer.o):/usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:136: more undefined references to `std::__throw_bad_array_new_length()' follow
collect2: error: ld returned 1 exit status
gmake[1]: *** [Makefile:180: ../game_r41026] Error 1
gmake[1]: Leaving directory '/home/s3ll_server/Srcs/Server/game/src'
gmake: *** [Makefile:115: all] Error 2

Rapora dönüşe rağmen, kullanıcı aktif olmasına rağmen, içeriğe 5 saattir herhangi bir çözüm girilmemiş olmasına karşın üyenin çözüldüğü için konuyu kapatma isteği üzerine konuyu kapattım. Her üyenin çözüm belirtmeden konu hakkı vardır. Sadece 1 tane.

BU BİR UYARIDIR.

Soruyu buraya sorup çözümü paylaşmamayı alışkanlık haline getiren üyeler burada soru soramazlar. Çözümün 10 adım sürdüyse 10 adımı da buraya yazacaksın ki birileri görüp bu çözümü denesin. "Çok şey denedim birinde çözüldü" demek bir çözüm değil. Denediklerini yazarsın üyelerde dener belki bir adımda çözülür.

Bu yazıyı okuyan üyelerde bilsin ki aynı davranışların 2. tekrarında üyeler yönetimin belirlediği süre boyunca bu bölüme konu açamaz ve bu forumda kimseden yardım isteyemezler. Gerekirse bütün üyelerle tek tek ilgilenirim.

İyi forumlar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.