Çözülemedi Sql tablo sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan CalvinGiorgio
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 574
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
konu yeri yanlış ise kusura bakmayın nereye açacağımı bilemedim.
blog script kullanıyorum sql tablo izinlerini vermeme rağmen bir sayfa oluşturmayı denediğimde sayfa oluşturulamıyor.
1633174628769.png

1633174610879.png

1633174680876.png

1633174694013.png

Merhaba @hackerfwm
Hazır blog scriptleri kullanmak yerine wordpress kullanmanızı tavsiye ederim. Neden derseniz eğer hem optimizasyon, hem sürekli gelen güncellemeler ile güncel açıkları kapandığı için hack yeme ihtimalinin düşürmektedir.

Sorununuza gelecek olursak eğer %80 ihtimalle .htacess dosyasını atmadiniz veya içerisinde yazılan kod blogların da sorun bulunmamaktadır. %20 ihtimalle de PHP sürümünüzden kaynaklıdır.

Merhaba @hackerfwm
Hazır blog scriptleri kullanmak yerine wordpress kullanmanızı tavsiye ederim. Neden derseniz eğer hem optimizasyon, hem sürekli gelen güncellemeler ile güncel açıkları kapandığı için hack yeme ihtimalinin düşürmektedir.

Sorununuza gelecek olursak eğer %80 ihtimalle .htacess dosyasını atmadiniz veya içerisinde yazılan kod blogların da sorun bulunmamaktadır. %20 ihtimalle de PHP sürümünüzden kaynaklıdır.
çözüm bulamadığım için farklı bir script kullandım.
Wordpress benimde ilk tercihim olmuştu fakat kullandığım host paketi ile wordpress kullanmak mantıklı gelmediği için wordpress'den vazgeçtim ve mecburi olarak basit bir script kullanmayı gerek gördüm

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.