Çözüldü source editlerken editör seçimi

• Konuyu açan Konuyu açan Toranaga
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 917
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Toranaga

Efendi Toranaga
Süper Moderatör
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
game source yi düzenlerken vscode kullanmak istiyorum fakat çince yazıları sürekli bozuyor. ne yaptıysam düzeltemedim.
siz hangi editörü/ideyi kullanıyorsunuz??

Notepad++ kullanıyorum genelde çinçe yazılardan az çekmedim :D Bu yüzden komple filesteki LC_TEXT leri iptal edip türkçeye çevirdim. Visual studio bozmuyordu sanırsam

Planım tüm yabancı şeyleri türkçeye çevirmekti %70i bitti srcnin item_proto mob_proto kaldı server taraflı olarak eğer sağlam bir alt yapı felan hazırlıyorsanız kendinize biraz emek vererek böyle yapabilirsiniz sadece mob_drop_itemi türkçe yapması 6 saat felan sürdü biraz zaman alan bir şey :D

Planım tüm yabancı şeyleri türkçeye çevirmekti %70i bitti srcnin item_proto mob_proto kaldı server taraflı olarak eğer sağlam bir alt yapı felan hazırlıyorsanız kendinize biraz emek vererek böyle yapabilirsiniz sadece mob_drop_itemi türkçe yapması 6 saat felan sürdü biraz zaman alan bir şey :D
Ne zaman sw açıyorsun :) kaliteli bir filesta oynamayalı uzun zaman olmuştu.

Henüz belli değil ve askerlik yaklaşıyor seneye belki biter :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.