Öneri Sorunsuz bugsuz offline shop öneri

• Konuyu açan Konuyu açan asilords
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 161
Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Sökmeküp eklemek çok daha karışık sökülmüş gerekli
dostum yanlış anlama ama öyle bulamazsın gibi... hem öyle hazır sökülmüş hem kontrolleri yapılmış hem de fixli bulman çok zor. ya kullanılmış denenmiş bir filesten söküceksin. ya da warezde gözüne hoş geleni bulup sen fixliceksin.

Sadece defineli olsa söker eklerim de farklı eklemeler olunca eksik olucak sistem. Denenmiş warezde önerimiz var mı filesten sökeyim? İlk yorum dışında*

Sadece defineli olsa söker eklerim de farklı eklemeler olunca eksik olucak sistem. Denenmiş warezde önerimiz var mı filesten sökeyim? İlk yorum dışında*
ikarus kullanmak istiyorsan vatanseverden sökebilirsin fakat bazı tanımlamalarını kendilerine göre değiştirmişler sökerken çok hata da alabilirsin. ortalıkta bi 55-120 daha dolanıyor ama adını unuttum hiera mıydı neydi oradan da sökebilirsin. ilk yorumdaki de güzel oradan da sökebilirsin.

ikarus kullanmak istiyorsan vatanseverden sökebilirsin fakat bazı tanımlamalarını kendilerine göre değiştirmişler sökerken çok hata da alabilirsin. ortalıkta bi 55-120 daha dolanıyor ama adını unuttum hiera mıydı neydi oradan da sökebilirsin. ilk yorumdaki de güzel oradan da sökebilirsin.
Değerlendireceğim teşekkürler