Çözüldü Sonitex Basic Offline Shop Hakkında Soru/Bilgi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

coku22

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim üzere sonitex basic çevrim dışı pazarını denemek istiyorum ama bunun öncesin de eklenmesi gereken 3 adet sistem bulunmaktaymış bunların 2 sini bulamadım onlarda şu şekilde. Araştırdım fakat bir sonuç bulamadım belki gözümden kaçmıştır bunlar hakkında bilgisi olan varsa bana iletebilir mi? ve ayrıca sonitex çevrim dışı pazar hakkında bilgisi olan daha önce kullanan varsa önerir mi bilmek istedim.
Forum konusunun linkini atmayı unutmuşum oda burada merak edenler için;
İyi forumlar.
3-) Mouse Wheel Event Sistemini Eklemeniz Gerekmektedir.
4-) Official Button Functions Eklemeniz Gerekmektedir.

Hasan linkleri vermiş bende bilgi vereyim, piyasadaki en son çıkan offline shoplardan biri hatta MartySaMa'da bir sürümde ekledi bazı kullanıcıları için fakat kısaca yorumlamak gerekirse hala piyasadaki en iyi offshop açık ara Ikarus'tur bana göre, o yüzden fazla değişikliğe gerek yok diye düşünüyorum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Hasan linkleri vermiş bende bilgi vereyim, piyasadaki en son çıkan offline shoplardan biri hatta MartySaMa'da bir sürümde ekledi bazı kullanıcıları için fakat kısaca yorumlamak gerekirse hala piyasadaki en iyi offshop açık ara Ikarus'tur bana göre, o yüzden fazla değişikliğe gerek yok diye düşünüyorum.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.