Yardım Son Yardım Mana'sı olan Becerilerin sonu ikinci szPointon2'yi (ikinci bonus) kaldırmaz

• Konuyu açan Konuyu açan tetrosa
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 173
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

tetrosa

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kalıcı bir tüketilebilir mana becerisini etkinleştirirsiniz (büyülü kılıç)
size 2 etki bonusu szPointOn1 ve szPointon2 + bir etki etiketi verir
manan tükeniyor ve yeteneklerin yok oluyor
İlk bonus /affect (szPointon1) altında ve affect bayrağı gitti ANCAK ikinci bonus aktif (Lifesteal) ve hala bana bonus veriyor
beceriyi artık etki ile yeniden etkinleştirirsem, beceri devam etmiyor ve sadece artık etkiyi temizliyor

Bu, mana süresi ve geçiş özellikleri olan tüm beceriler için geçerlidir (Lykaner buff, büyülü kılıç, ateş topu ve kara kalkan

Bunu nasıl düzeltebileceğimize dair bir fikri olan var mı (orada olmayan diğer dosyaları test ettim)

End of mana lasting Skills doesnt removing the second szPointon2 (second bonus)
Example,
  1. You activating a mana lasting skill (enchanted blade)
  2. it gives u 2 affect bonus szPointOn1 and szPointon2 + a affectflag
  3. your mana is running out and the skills goes off
  4. under /affect the first bonus (szPointon1) and the affect flag are gone BUT the second bonus are is active (Lifesteal) and also its still gives me the bonus
  5. if im activating the skill again with the leftover affect the skill doesnt go on and just clearing the leftover affect

this happend for all skills that are lasting mana and toggle (Lykaner buff, enchanted blade, fire ball and dark shield

someone an idea how to fix that? (tested other files that not happen there)
289984ef35857a72d72527ee0592c87b.png

Son düzenleme: