Çözüldü sol üstteki dropların görüntüsünü değiştirme

• Konuyu açan Konuyu açan mnyk2070
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 532
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mnyk2070

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
iyi günler arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi mesela yeşil iksir basınca sol üstte de aynı yeşil iksirin gözükmesini istiyorum icon .tga ların içinde bulamadım nerden editleyebilirim

ve .tga uzantılı dosyayı açmadan içindeki iconu görmek istiyorum bir türlü yapamadım geliştirici eğitim videosunda .tga dosyayı açmadan fotoğrafları görebiliyordun reis. @Whistle

ve .tga uzantılı dosyayı açmadan içindeki iconu görmek istiyorum bir türlü yapamadım geliştirici eğitim videosunda .tga dosyayı açmadan fotoğrafları görebiliyordun reis. @Whistle
Başlarken bana da karışık geliyordu. Metin2'de görselleri png, jpg kullanmak yerine tga olarak kullanmıslar. Ben bir program ile görüntülüyordum ama ismini hatırlamıyorum. Tga viewer yazip programları indirip deneyebilirsin.

Benim kullandığımda klasörün içerisindeki tüm görselleri gösteriyordu. O tarz bir program bulmaya calis.

bakıyorum hemen

çok teşekkür ederim sorunu halletim konu kapanabilir @comos sağolasın

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.