Yardım Slotlara savunma nasıl eklerim şimşek-rüzgar-ateş gibi

• Konuyu açan Konuyu açan NIGHTMT2
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 636
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

NIGHTMT2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba arkadaşlar
arkadaşlar mesela sürgündeki slotlara karşı şimşek efsunu çalışmıyor bunu nasıl eklerim? Yani tr'deki gibi sürgünde kasarken full şimşek dizip gidilsin istiyorum.

mob proto üzerinden raceflag vermen gerekiyor. Eğer raceflag vermiş olmana rağmen olmuyorsa battle.cpp üzerinden düzenlemen gerek.

tam açarmısın konuyu kral raceflag vermen gerek derken raceflag savunma değilde hasar diye biliyorum ben yani işleyen efsun ölümsüz,şeytan gibi
2 şekil için de kullanılıyor. Şimşeklere karşı güçlü efsununu battle.cpp'de
C:
Genişlet Daralt Kopyala
pkAttacker->IsNPC()
kısmından bulabilirsin. İlgili raceflag a verilen yeri constants.cpp den protoya vericek şekilde ayarlayabilirsin.

2 şekil için de kullanılıyor. Şimşeklere karşı güçlü efsununu battle.cpp'de
C:
Genişlet Daralt Kopyala
pkAttacker->IsNPC()
kısmından bulabilirsin. İlgili raceflag a verilen yeri constants.cpp den protoya vericek şekilde ayarlayabilirsin.
maalesef src yok bende :S raceflag kısmında ise bunlar var sadece bende DEVIL işaretli
UNDEAD-DEVIL-ORC-HUMAN-FIRE-DESERT-ICE-INSECT

Sorma ne ayarlamak istesem src gerekiyor biraz para toplayıp alacaz artık napalım 1000 tl civarı istiyor aldığım hosting şirketi
hostingden ziyade bir files sahibinden almanız daha iyi olur. Sattıkları filesler sadece piyasadaki warez fileslerin üstüne gui atılmış ve biraz düzenlenmiş halleri.