Yardım Slotlar çok az vuruyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
12 level 1. seviye itemlere sahip çara kızıl orman slotları bu kadar vuruyor. Karakterlere gömülmüş srcde bir efsun ayarı filan yapılan bir yer var mı ?
Screenshot_1.jpg

Eğer sistemde düzenleme yapmadıysanız aklıma mob_proto'da ki değerlerin yanlış okunduğu sebebi ile böyle bir sorun oluştuğunu düşünüyorum.
Eğer bu sorun daha önce yoksa, sonradan oluştu ise yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Yardım - Mobların Fazla Vurması

Linkini verdiğim konudaki sorun ve sizin sorununuz, konu içindeki bahsettiğim sebepten dolayı kaynaklanabiliyor.
İki konudaki sorunu da bizzat yaşadım ve hatta benimki daha ütopik bir sorundu. Bu sorun yüzünden Azrailden bile 1-3-5-miss yiyip, dokuz kuyruktan 450k damage yemişliğim vardır :D Filesı TXT ye çevirerek çözmüştüm bunu. Verdiğim konudaki belirttiğim yorumları inceleyebilirsiniz.

Buna sebep olan şey ise, Filesın büyük ihtimalle NO_TXT olması ve mob_protonun(ve okunmasının) bir sebeple sorunlu olması diye düşünüyorum.