SkillBook Reading System

• Konuyu açan Konuyu açan okan4141
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 253

okan4141

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Fazla Müsait Olamadım Gün İçerisinde Ancak Tamamlayabildim.

Ben "traning_master_skill" Flag'ı Devredışı Bıraktım. Bu Nedenle 10 Adet Kitap İle Master Seviyesinden GrandMaster'a Tüm Gereksinimleri Karşıladıktan Sonra Geliştirebiliyorum.

Video:

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
Eline sağlık bu şekilde kullanacak varsa hepsini oku butonuna bastığında direkt tekte 10 kitap sildirip g yaptırabilir tek tek okutmak gereksiz hem chatte bir sürü yazı çıkmaz.

SkillBookReading.cpp dosyası ve Char_Item.cpp dosyasında FindSkillBook fonksiyonu eksikti onları ekledim. Güncel olarak yeniden indirin. Eğer flag'ı iptal etmek istiyorsanız

Char_Skill.cpp açın ve aratın:

if (read_count >= need_bookcount)

bu şekilde değiştirin

if (true)

SkillBookReading.cpp dosyası ve Char_Item.cpp dosyasında FindSkillBook fonksiyonu eksikti onları ekledim. Güncel olarak yeniden indirin. Eğer flag'ı iptal etmek istiyorsanız

Char_Skill.cpp açın ve aratın:

if (read_count >= need_bookcount)

bu şekilde değiştirin

if (true)
if (true) her zaman true döndürür ki, ne gerek var

Sen o kodun ne işe yaradığına baktın mı da konuşuyorsun peki ? Adamlar kitap okumaya adımlı yapmış yani 24 den 25 e geçmesi için 8 kitap daha oku diyor onun gibi. Ben bunu kaldırdım eğer bu şekilde kullanmak isteyen varsa orayı böyle yapsın dedim. Yanii adım koşulunu kaldırmış olduk. Sen daha iyisini biliyorsan senin dediğini ekleyeyim. if koşulnu kaldırmak mı?

Akşama bir kaç güncelleme vereceğim. el alışkanlığından dolayı uint8_t veri tipindeki bir değişkenin veya argümanın negatif kontrolü. Buna gerek yok çünkü negatif değer alamaz. (uint8_t)

Örneğin.

if (skill_slot_number < 0 || skill_slot_number > 6)

-> like this

if (skill_slot_number > 6)

Aynı şekilde skill_index veya read_type içinde.

Ekstra olarak Python tarafında bir kaç faydalı ekleme yaptım.