İstek Skill Parşomeni

• Konuyu açan Konuyu açan EjderBey
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 189
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

EjderBey

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Belirli bir iteme basınca skill sürelerini arttıran bi sistem hemen hemen herkez biliyordur bu sistem elinde olan varmı yada sökebileceğim bi yapı varmı bilen varsa söyleyebilirmi

Sistemin mantığını anlatır mısın? Nasıl birşey tam olarak. Yani bir iteme basıyorsun herhangi bir skillin süresini uzatıyor yanii 5 dk. boyunca kapanmıyor.

Sistemin mantığını anlatır mısın? Nasıl birşey tam olarak. Yani bir iteme basıyorsun herhangi bir skillin süresini uzatıyor yanii 5 dk. boyunca kapanmıyor.
Muhtemelen şöyle bir şey istiyor arkadaş;
Bir item var tıklıyorsun 7 gün boyunca skill buff etkileri sönmüyor gibi.
Bu çoğaltılabilir tabi 3 gün 7 gün sınırsız gibi. Bir sunucuda vardı da şimdi hatırlamıyorum. Genelde 55-120 sunucularda olur.

Aynen mesela iteme tıklayınca affect olarak üste ekleniyor belirlenen süre boyunca karakter ölsede kesilsede buff ve skiller karakter üzerinden gitmiyor böyle bişey heralde 😁 bende bi sw de görmüştüm

Aynen mesela iteme tıklayınca affect olarak üste ekleniyor belirlenen süre boyunca karakter ölsede kesilsede buff ve skiller karakter üzerinden gitmiyor böyle bişey heralde 😁 bende bi sw de görmüştüm
Basit sistem. Eve gidince müsaitlikte yapıp atarım uygun bölüme.

Edit: Şimdi gördüm @MEKA bunun satışını yapıyor her ne kadar kodlarımız farklı olacaksa da ona ayıp olur. Bu nedenle yapmıyorum.

Son düzenleme: