Çözüldü Skill color ??????? hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

YunusEmreOfficial

cout << "Jr. Lyrion" << endl ;
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, Paylaşılan fileslerden usproject 98 99 filesten Skill renklendirme sistemini ekledim. Herhangi bir syser yok. Ama cliente girip loadingi geçince clienti kapatıyor ve ?????? hatası veriyo. Cliente serverde hiç bi yerde hata syser vs yok. degublada denedim bi fikri olan varmı acaba.

Filesten aldığım defineler :

#define ENABLE_SKILL_COLOR_SYSTEM // Beceri Renk Değiştirme Sistemi ----- Client - server - pack
#define ENABLE_CONFIG_MODULE // Beceri Renk Config Modulü ----- Client taraflı sadece

1724785730565.webp

Çözüm
Nerde sorun vardı bulamadım. Sanırım eklediğim yani söktüğüm yer definesiz yerlerde eklemiş. Yedeğe döndüm ve sistemi bakarak yeniden yazdım.
Bazı yerleri değiştirdim. Sorun düzeldi, şimdilik bi sorun yok ama navicatta kaydetmiyo sanırım tablosuna onada bakıcam. Konu kapatılabilir.

1725120702738.webp
Nerde sorun vardı bulamadım. Sanırım eklediğim yani söktüğüm yer definesiz yerlerde eklemiş. Yedeğe döndüm ve sistemi bakarak yeniden yazdım.
Bazı yerleri değiştirdim. Sorun düzeldi, şimdilik bi sorun yok ama navicatta kaydetmiyo sanırım tablosuna onada bakıcam. Konu kapatılabilir.

1725120702738.webp

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.