Çözüldü skia_boss.txt Düzenleme?

• Konuyu açan Konuyu açan Kaiser
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 690
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

Admin
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhabalar.
Ejder odasındaki metinleri ve diğer slotları kaldırmak istiyorum fakat başlıkta belirttiğim dosya(ları) sıfırladığım zaman slotlar azalıyor, metinler yine düşmeye devam ediyor ve ejder piyasada yok.
Bu dosyalarda ejderin kodu olmadığı için komple içlerini silmiştim fakat sonuç anlattığım gibi..
Bu düzenlemeyi nasıl yapabilirim ?

Edit: Hallettim arkadaşlar :)

Son düzenleme:
Çözüm
Kullandığınız fileste skia_boss.txt'nin bulunduğu klasörün içinde mavi ejderha odasına etki yapması için eklenmiş dosyalar olması gerekiyor. Yapılan işlemlere göre farklı .txt'ler çağırılıp içine slot/metin/boss atiliyor. İçerideki canavarlar tek tek vnumlarına göre çağırılmıyor, bir grup oluşturuluyor ve bu grup çağırılıyor.

İçerideki bir canavarın vnumunu bul. Sonra group.txt'nin içinde o vnumu ara. Oradaki gruplardan birini aklında tutup skia_boss.txt'nin olduğu klasörde o grup ismini/vnumunu arat. Böyle çözebilirsin diye düşünüyorum.
Kullandığınız fileste skia_boss.txt'nin bulunduğu klasörün içinde mavi ejderha odasına etki yapması için eklenmiş dosyalar olması gerekiyor. Yapılan işlemlere göre farklı .txt'ler çağırılıp içine slot/metin/boss atiliyor. İçerideki canavarlar tek tek vnumlarına göre çağırılmıyor, bir grup oluşturuluyor ve bu grup çağırılıyor.

İçerideki bir canavarın vnumunu bul. Sonra group.txt'nin içinde o vnumu ara. Oradaki gruplardan birini aklında tutup skia_boss.txt'nin olduğu klasörde o grup ismini/vnumunu arat. Böyle çözebilirsin diye düşünüyorum.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.